Dodaj do ulubionych

Bezpłodność..

04.03.06, 07:09
Zastanawia mnie czy po długim braku okresu (6 miesięcy i w zwyż) można być jeszcze płodnym? moze któraś z was miała problemy z menstruaja a pomimo to ma dzieci? byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • miisiola Re: Bezpłodność.. 04.03.06, 17:43
      nie mam pojęcia jak z tym jest i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to
      nadmiernie... mój mózg jest tak zawalony myślami o żarciu ze nie ma tam teraz
      miejsca na dzieci.. miałabym miec brzuch... przeciez tego najbardziej sie boje
      • michaska1991 Re: Bezpłodność.. 04.03.06, 18:22
        ja też sie bardzo boje tego, że będe miała brzuch:P Ale lecze sie i mam nadzieje że sie wylecze. CO tam nie mam nadzieje tylko jestem pewna ze dam rade.. na razie też nie dzieci mi w głowie ale kiedyś jak juz będe zdrowa..wkońcu trzeba mieć dla kogo żyć
        • bmw85 Re: Bezpłodność.. 05.03.06, 11:45
          ja nie mialam okresu od 2,5 roku!! najpierw anorekscja, teraz bulimia,
          dosatalam okres- nie jest to nic wyjatkowego, nie to co kiedys:/ ale jest
          nadzieja, ze wszytko bedzie dobrze, medycyna idzie tak do przodu, ze kiedys
          napewno bedzie znala skuteczne metody leczenia skutkow tej choroby.
    • milaa02 Re: Bezpłodność.. 23.05.18, 21:01
      Polecam www.polmedis.pl/ są tam lekarze z długoletnim doświadczeniem i na pewno Ci pomogą. Klinika cieszy się z bardzo dobrych opinii a w dodatku nie jest droga jak inne kliniki niepłodności. Wiedząc jak ważny jest to problem, podchodzą indywidualnie do pacjentów, precyzyjnie określając potrzeby każdego z nich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka