michaska1991 04.03.06, 07:09 Zastanawia mnie czy po długim braku okresu (6 miesięcy i w zwyż) można być jeszcze płodnym? moze któraś z was miała problemy z menstruaja a pomimo to ma dzieci? byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miisiola Re: Bezpłodność.. 04.03.06, 17:43 nie mam pojęcia jak z tym jest i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to nadmiernie... mój mózg jest tak zawalony myślami o żarciu ze nie ma tam teraz miejsca na dzieci.. miałabym miec brzuch... przeciez tego najbardziej sie boje Odpowiedz Link Zgłoś
michaska1991 Re: Bezpłodność.. 04.03.06, 18:22 ja też sie bardzo boje tego, że będe miała brzuch:P Ale lecze sie i mam nadzieje że sie wylecze. CO tam nie mam nadzieje tylko jestem pewna ze dam rade.. na razie też nie dzieci mi w głowie ale kiedyś jak juz będe zdrowa..wkońcu trzeba mieć dla kogo żyć Odpowiedz Link Zgłoś
bmw85 Re: Bezpłodność.. 05.03.06, 11:45 ja nie mialam okresu od 2,5 roku!! najpierw anorekscja, teraz bulimia, dosatalam okres- nie jest to nic wyjatkowego, nie to co kiedys:/ ale jest nadzieja, ze wszytko bedzie dobrze, medycyna idzie tak do przodu, ze kiedys napewno bedzie znala skuteczne metody leczenia skutkow tej choroby. Odpowiedz Link Zgłoś
milaa02 Re: Bezpłodność.. 23.05.18, 21:01 Polecam www.polmedis.pl/ są tam lekarze z długoletnim doświadczeniem i na pewno Ci pomogą. Klinika cieszy się z bardzo dobrych opinii a w dodatku nie jest droga jak inne kliniki niepłodności. Wiedząc jak ważny jest to problem, podchodzą indywidualnie do pacjentów, precyzyjnie określając potrzeby każdego z nich. Odpowiedz Link Zgłoś