05.09.05, 08:38
oddam potrzebującej mamie kurteczke kolor czekolady Nowa tak na 6m ja ją
dostałam paczką ale na moją mała to już byuło za małe a podrugie to taka
typowo chłpoięca kurteczka do tego moge dołozyc jeszcze ogrodniczki jeansowe
rozpinane w kroku i moze coś jeszcze ale tak do roczku
Obserwuj wątek
    • sylkrz Re: kurteczka 05.09.05, 09:16
      Napisałam na priva.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka