Gość: pasażer
IP: *.chelmno.mm.pl
24.09.10, 18:05
Z przykrościa stwierdzam,że jeden z kierowców BUSa nie nadaje się do swojej pracy. Pan jest bardzo niemiły,wydziera się na ludzi i podsłuchuje rozmowy. Chyba właściciel firmy przewozowej powinien zainteresować się tą sprawą bo jakość usług przez tego kierowcę bardzo spada. Oj wstyd proszę pana.