Dodaj do ulubionych

Kierowca busa

IP: *.chelmno.mm.pl 24.09.10, 18:05
Z przykrościa stwierdzam,że jeden z kierowców BUSa nie nadaje się do swojej pracy. Pan jest bardzo niemiły,wydziera się na ludzi i podsłuchuje rozmowy. Chyba właściciel firmy przewozowej powinien zainteresować się tą sprawą bo jakość usług przez tego kierowcę bardzo spada. Oj wstyd proszę pana.
Obserwuj wątek
    • Gość: Pan Re: Kierowca busa IP: *.chelmno.mm.pl 24.09.10, 18:10
      Jak się Tobie ten Pan nie podoba to jeździj taksówkami
      • Gość: co za kłamstwa Re: Kierowca busa IP: 89.191.152.* 24.09.10, 18:49
        kierowcy busa są bardzo mili pan ten starszy jest też bardzo miły.Pozdrawiam pana Henia
    • Gość: uuu Re: Kierowca busa IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.10, 19:00
      pasażer kup sobie busa i sam się woż
      • Gość: brawo Re: Kierowca busa IP: 89.191.152.* 24.09.10, 19:15
        pasażerowi chyba się w głowie poprzewracało,co ty myslisz że na dzień dobry ktoś cię w dupę pocałuje???Aby w Polsce nasza komunikacja jezdziła tak punktualnie jak te busy to bedzie rewelacja jeżdzą dosłownie jak szwajcarskie zegarki.
        • Gość: jfjgfj Re: Kierowca busa IP: *.chelmno.mm.pl 27.09.10, 13:00
          Czytaj ze zrozumieniem.Tu nie chodzi o niepunktualnośc tylko brak kultury osobistej.
    • Gość: klient Re: Kierowca busa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 07:36
      Furiat-glonojad?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka