Gość: on IP: *.chelmno.mm.pl 31.01.13, 19:59 gdzie mozna w chelmnie naladowac akumulator? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bateryja Re: akumulator IP: *.swiecie.vectranet.pl 31.01.13, 21:26 Na plebanii we Farze albo u Zbycha w sieni, więcej miejsc nie kojarze. Odpowiedz Link Zgłoś
at31sta Re: akumulator 31.01.13, 22:09 Lepiej na balkonie. Akumulatory lubią wybuchać podczas ładowania. Wystarczy mieć własny prostownik i problem z głowy. Jakiś czas temu były dostępne w Lidlu za 69,99 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hi Re: akumulator IP: *.tvgawex.pl 03.02.13, 23:12 to w trakcie jazdy i ładowania też wybuchają?! :) ale żeś się naczytał bzdur w internecie Może wybuchnąć tylko uszkodzony akus, ale jeszcze nikt tego nie widział... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bateryja Re: akumulator IP: *.swiecie.vectranet.pl 04.02.13, 11:20 W bizonach akusy najczęściej wybuchały z przeładowania, dlatego nie raz zastanawiałem się dlaczego w dzień na światłach młócili. Teraz już tego zjawiska nie widać... u dziadasa w maluchu też wipierdzielił, niepowiem trochę narobiło bałaganu :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unt Re: akumulator IP: *.27.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 04.02.13, 17:01 u kogos kto posiada prostownik. komercyjnie to chyba sie nikt czyms takim nie zajmuje. proponuje raz zainwestowac i kupic za 7 dych prostownik, natezenie pradu ladowania ok 4A podlaczasz ladujesz az w ciagu ostatnich 2 godzin ladowania napiecie na klemach przy wlaczonym prostowniku utrzymuje sie na stalym poziomie ok 14,5 V wtedy jest naladowany. srednio wystarczy ladowac ok 10 godzin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: akumulator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 18:36 Sprzedam prostownik tel. 517729111 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: at Re: akumulator IP: *.tvgawex.pl 04.02.13, 21:42 każdy zakład mechaniczny ma prostownik. ja ładowałem 3 lata temu koło orlenu za 15zł Odpowiedz Link Zgłoś