Dodaj do ulubionych

akumulator

IP: *.chelmno.mm.pl 31.01.13, 19:59
gdzie mozna w chelmnie naladowac akumulator?
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: akumulator IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.13, 20:47
      w domu
      • Gość: bateryja Re: akumulator IP: *.swiecie.vectranet.pl 31.01.13, 21:26
        Na plebanii we Farze albo u Zbycha w sieni, więcej miejsc nie kojarze.
      • at31sta Re: akumulator 31.01.13, 22:09
        Lepiej na balkonie. Akumulatory lubią wybuchać podczas ładowania. Wystarczy mieć własny prostownik i problem z głowy. Jakiś czas temu były dostępne w Lidlu za 69,99
    • Gość: hi Re: akumulator IP: *.tvgawex.pl 03.02.13, 23:12
      to w trakcie jazdy i ładowania też wybuchają?! :) ale żeś się naczytał bzdur w internecie Może wybuchnąć tylko uszkodzony akus, ale jeszcze nikt tego nie widział...
      • Gość: bateryja Re: akumulator IP: *.swiecie.vectranet.pl 04.02.13, 11:20
        W bizonach akusy najczęściej wybuchały z przeładowania, dlatego nie raz zastanawiałem się dlaczego w dzień na światłach młócili. Teraz już tego zjawiska nie widać... u dziadasa w maluchu też wipierdzielił, niepowiem trochę narobiło bałaganu :P
    • Gość: unt Re: akumulator IP: *.27.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 04.02.13, 17:01
      u kogos kto posiada prostownik.
      komercyjnie to chyba sie nikt czyms takim nie zajmuje.
      proponuje raz zainwestowac i kupic za 7 dych prostownik, natezenie pradu ladowania ok 4A
      podlaczasz ladujesz az w ciagu ostatnich 2 godzin ladowania napiecie na klemach przy wlaczonym prostowniku utrzymuje sie na stalym poziomie ok 14,5 V wtedy jest naladowany.
      srednio wystarczy ladowac ok 10 godzin.
    • Gość: Andrzej Re: akumulator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 18:36
      Sprzedam prostownik tel. 517729111
    • Gość: at Re: akumulator IP: *.tvgawex.pl 04.02.13, 21:42
      każdy zakład mechaniczny ma prostownik. ja ładowałem 3 lata temu koło orlenu za 15zł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka