lukemed
13.05.06, 14:42
Mam samochód i prawie codziennie dojeżdżam do pracy do Torunia....gdyby ktoś
chciał sie zabierać to chętnie podwiozę za jakieś drobne pieniażki (taniej niż
PKS a za to jaka wygoda i oszczędnosć czasu !! )...Jeżdżę na 7 rano wiec
wyjeżdżam zazwyczaj kilka minut po szóstej .....Moje GG 1685732 i już tam
uzgodnimy szczegóły :)