Dodaj do ulubionych

Dojazdy do Torunia

13.05.06, 14:42
Mam samochód i prawie codziennie dojeżdżam do pracy do Torunia....gdyby ktoś
chciał sie zabierać to chętnie podwiozę za jakieś drobne pieniażki (taniej niż
PKS a za to jaka wygoda i oszczędnosć czasu !! )...Jeżdżę na 7 rano wiec
wyjeżdżam zazwyczaj kilka minut po szóstej .....Moje GG 1685732 i już tam
uzgodnimy szczegóły :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Łunior z Kijewa Re: Dojazdy do Torunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.06, 23:14
      Lukemed weż sie nie ośmieszaj!!!!!!!!!!!To nie 18 wiek!!!!!!!!!!!!!Każdy se
      może dojechać do Torunia na własna rękę.Nikt nie podszebuje twojej
      łaski.............................................

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka