liisa.valo
19.12.09, 18:12
strona internetowa jednego z OFE.
"Ola, 25 lat, po skończeniu studiów w 2007 r. podjęła swoją pierwszą pracę.
Obecnie jej zarobki wynoszą 4000 tysiące złotych. Zakładając, że przejdzie na
emeryturę w wieku 60 lat jej emerytura wynosić będzie 4 120 zł (...)".
"Kuba, 24 lata, w 2008 roku skończył studia i podjął swoją pierwszą pracę.
Jego zarobki wynoszą obecnie 5000 zł (...) emerytura wynosić będzie 8 180 zł
netto".
Czy oni mnie mają za idiotkę?
Po pierwsze, jakoś ci ludzie z przykładów w bardzo młodym wieku kończą studia,
po drugie jakoś dziwnie dużo zarabiają jak na ludzi z rocznym doświadczeniem
zawodowym, po trzecie w tę wysokość emerytury też nie wierzę.