03.04.09, 12:39
Masz prześliczny łobrazecek w wizytówce :)))
Obserwuj wątek
    • milleniusz Re: Karka! 03.04.09, 12:47
      funny_game napisała:

      > Masz prześliczny łobrazecek w wizytówce :)))

      Ej, no nie mogłaś zamieścić linka? Teraz będę musiał szukać Karki, a potem ją
      kliknąć. :P
      • funny_game Re: Karka! 03.04.09, 12:48
        Cała przyjemność po Twojej stronie ;P
        • milleniusz Re: Karka! 03.04.09, 13:13
          funny_game napisała:

          > Cała przyjemność po Twojej stronie ;P

          A, racja. Czasem coś powiesz. :F
      • karka831 Re: Karka! 03.04.09, 12:49
        No wiesz, jakbyś miał w przyjaciołach, to nie musiałbyś długo
        szukać. Ekhm. :PP
        • milleniusz Re: Karka! 03.04.09, 13:14
          karka831 napisała:

          > No wiesz, jakbyś miał w przyjaciołach, to nie musiałbyś długo
          > szukać. Ekhm. :PP

          To prawda, ale nie do końca - bo jak chcę zobaczyć swoją wizytkę, to też muszę dokonywać jakiś ekwilibrystycznych sztuk. A może jest jakaś droga na skróty, a ja nie wiem.

          A dlaczego Cię nie mam w przyjaciołach, właściwie? :]
          • karka831 Re: Karka! 03.04.09, 13:17
            milleniusz napisał:

            > karka831 napisała:
            >
            > > No wiesz, jakbyś miał w przyjaciołach, to nie musiałbyś długo
            > > szukać. Ekhm. :PP
            >
            > To prawda, ale nie do końca - bo jak chcę zobaczyć swoją wizytkę,
            to też muszę
            > dokonywać jakiś ekwilibrystycznych sztuk. A może jest jakaś droga
            na skróty, a
            > ja nie wiem.

            Toż to nic trudnego. Po prostu klikasz w milleniusza. :>


            > A dlaczego Cię nie mam w przyjaciołach, właściwie? :]

            Tego nie wie nikt. :>


    • karka831 Re: Karka! 03.04.09, 12:48
      A, dziękuję. :>
      Wcześniejszy surrealistyczny Dali jest dobry na okres jesienno-
      zimowy, dlatego wraz z pierwszym słońcem zmieniłam na ten oto. :>
      Mnie się też bardzo podoba. :)
      • funny_game Re: Karka! 03.04.09, 12:49
        :)
      • cookie_monsterzyca Re: Karka! 03.04.09, 22:09
        Aż poszłam zobaczyć :)
        Faktycznie ładny :)
        <a ja też mam nowy > konspiracyjnie szepnęła Kuki :)
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Karka! 03.04.09, 14:04
      Nie jest różowy, ale rzeczywiście, może być ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka