funny_game 03.04.09, 12:39 Masz prześliczny łobrazecek w wizytówce :))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milleniusz Re: Karka! 03.04.09, 12:47 funny_game napisała: > Masz prześliczny łobrazecek w wizytówce :))) Ej, no nie mogłaś zamieścić linka? Teraz będę musiał szukać Karki, a potem ją kliknąć. :P Odpowiedz Link
milleniusz Re: Karka! 03.04.09, 13:13 funny_game napisała: > Cała przyjemność po Twojej stronie ;P A, racja. Czasem coś powiesz. :F Odpowiedz Link
karka831 Re: Karka! 03.04.09, 12:49 No wiesz, jakbyś miał w przyjaciołach, to nie musiałbyś długo szukać. Ekhm. :PP Odpowiedz Link
milleniusz Re: Karka! 03.04.09, 13:14 karka831 napisała: > No wiesz, jakbyś miał w przyjaciołach, to nie musiałbyś długo > szukać. Ekhm. :PP To prawda, ale nie do końca - bo jak chcę zobaczyć swoją wizytkę, to też muszę dokonywać jakiś ekwilibrystycznych sztuk. A może jest jakaś droga na skróty, a ja nie wiem. A dlaczego Cię nie mam w przyjaciołach, właściwie? :] Odpowiedz Link
karka831 Re: Karka! 03.04.09, 13:17 milleniusz napisał: > karka831 napisała: > > > No wiesz, jakbyś miał w przyjaciołach, to nie musiałbyś długo > > szukać. Ekhm. :PP > > To prawda, ale nie do końca - bo jak chcę zobaczyć swoją wizytkę, to też muszę > dokonywać jakiś ekwilibrystycznych sztuk. A może jest jakaś droga na skróty, a > ja nie wiem. Toż to nic trudnego. Po prostu klikasz w milleniusza. :> > A dlaczego Cię nie mam w przyjaciołach, właściwie? :] Tego nie wie nikt. :> Odpowiedz Link
karka831 Re: Karka! 03.04.09, 12:48 A, dziękuję. :> Wcześniejszy surrealistyczny Dali jest dobry na okres jesienno- zimowy, dlatego wraz z pierwszym słońcem zmieniłam na ten oto. :> Mnie się też bardzo podoba. :) Odpowiedz Link
cookie_monsterzyca Re: Karka! 03.04.09, 22:09 Aż poszłam zobaczyć :) Faktycznie ładny :) <a ja też mam nowy > konspiracyjnie szepnęła Kuki :) Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Karka! 03.04.09, 14:04 Nie jest różowy, ale rzeczywiście, może być ;) Odpowiedz Link