i.nes 18.06.09, 13:53 Na głównej to zdjęcie jest ilustracją do artykułu na temat toksycznego związku matka-córka... Mi się kojarzy z... silnymi doznaniami, ale innej natury! A Wam? ;) *** sezon ogórkowy, więc proszę mnie nie krytykować za mielizny mych problemów ;P Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asqe Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:54 w pierwszym odruchu mi sie z bolem porodowym skojarzylo, no i wogole z porodem. Odpowiedz Link
llatarnik Re: Skojarzenia 20.06.09, 15:58 To ja już niczego nie rozumiem. W filmie Potop, Azja syn Tuhaj-beja miał zupełnie inny wyraz twarzy.... Odpowiedz Link
baba_krk Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:56 ja na głównej mam urodziny braci :> a pani może Oktanowe truskawki zobaczyła :D Odpowiedz Link
i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:57 Bo pani jest w środkowej zakładce, a twinsy w pierwszej ;) Ma zamknięte oczy. Chyba mało co widzi. Myślisz że to szok? Odpowiedz Link
baba_krk Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:59 Tak jest w szoku, stanowczo. I przez ten szok nie domknęła buzi. Odpowiedz Link
i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:01 byle jaki żuczek tam jej nie wpadł, bo się biedactwo udusi a i żuczek dozna szoku! Odpowiedz Link
baba_krk Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:08 Może on jej wpadł do paszczy i to jest ten ułamek sekundy, kiedy ona jeszcze nie wie czy go połknąć, czy wypluć. To jest dopiero dylemat! Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:57 Mi się kojarzy tak jak Tobie, nawet nie tyle kojarzy co zwyczajnie przypomina :) Odpowiedz Link
i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:58 puszysta_gimnazjalistka napisał: > Mi się kojarzy tak jak Tobie, nawet nie tyle kojarzy co zwyczajnie > przypomina :) :DDD No ja siebie w takich chwilach nie widzę. Też zamykam oczy. Chyba...? Odpowiedz Link
think-thank Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:01 jeśli myślicie o takich doznaniach co ja myślę, że myślicie, to się mylicie; albo macie straszne doświadczenia... Odpowiedz Link
funny_game Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:04 Ona polazła w końcu na pedicure i pani jej szlifierką z Obi musi obrabiać pięty. Odpowiedz Link
i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:05 funny_game napisała: > Ona polazła w końcu na pedicure i pani jej szlifierką z Obi musi > obrabiać pięty. Żółte. Pięty. :DDD Odpowiedz Link
hsirk Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:17 tak. definitely. pani sie rozebrala przed kapiela i chciala sie jeszcze wysikac, nie zauwazyla jednak, ze w sedesie stoi w doniczce duzy kaktus. Odpowiedz Link
razzmatazzy Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:47 Pani jest u dentysty i zabrakło znieczulenia :-o! Odpowiedz Link
i.nes Re: Skojarzenia 19.06.09, 16:39 ursyda napisała: > mnie tam się wszystko kojarzy:D a tak kunkretnie to z czym? :> Odpowiedz Link
ursyda Re: Skojarzenia 19.06.09, 18:56 za pieczeniem chleba:P i.nes napisała: > ursyda napisała: > > > mnie tam się wszystko kojarzy:D > > a tak kunkretnie to z czym? :> > Odpowiedz Link
i.nes Re: Skojarzenia 19.06.09, 16:39 lupus76 napisał: > Ktoś ją zmusza do nauki angielskiego :D "Pani zrobi mięszany kondyszynal, praszsz..." ;D Odpowiedz Link
bertrada Re: Skojarzenia 20.06.09, 17:18 Kryzys jest, redukcja kosztów, więc jednym zdjęciem obskakują wszystkie działy. Chociaż mnie się to kojarzy z reklamą maści na hemoroidy. To zdjęcie przedstawia stan sprzed aplikacji specyfiku. ;) Odpowiedz Link