Dodaj do ulubionych

Skojarzenia

18.06.09, 13:53
Na głównej to zdjęcie jest ilustracją do artykułu na temat toksycznego związku matka-córka...

Mi się kojarzy z... silnymi doznaniami, ale innej natury!
A Wam? ;)


https://bi.gazeta.pl/im/0/6729/m6729260.jpg


*** sezon ogórkowy, więc proszę mnie nie krytykować za mielizny mych problemów ;P
Obserwuj wątek
    • asqe Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:54
      w pierwszym odruchu mi sie z bolem porodowym skojarzylo, no i wogole
      z porodem.
      • asqe Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:55
        tzn. w ogole
        • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:56
          a w drugim? ;)
          • asqe Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:02
            z tym drugim ;)
            • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:02
              i wszystko jasne :D
              • llatarnik Re: Skojarzenia 20.06.09, 15:58
                To ja już niczego nie rozumiem. W filmie Potop, Azja syn Tuhaj-beja miał
                zupełnie inny wyraz twarzy....
    • baba_krk Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:56
      ja na głównej mam urodziny braci :>

      a pani może Oktanowe truskawki zobaczyła :D
      • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:57
        Bo pani jest w środkowej zakładce, a twinsy w pierwszej ;)

        Ma zamknięte oczy. Chyba mało co widzi. Myślisz że to szok?
        • baba_krk Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:59
          Tak jest w szoku, stanowczo. I przez ten szok nie domknęła buzi.
          • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:01
            byle jaki żuczek tam jej nie wpadł, bo się biedactwo udusi
            a i żuczek dozna szoku!
            • baba_krk Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:08
              Może on jej wpadł do paszczy i to jest ten ułamek sekundy, kiedy ona jeszcze nie
              wie czy go połknąć, czy wypluć. To jest dopiero dylemat!
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:57
      Mi się kojarzy tak jak Tobie, nawet nie tyle kojarzy co zwyczajnie przypomina :)
      • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 13:58
        puszysta_gimnazjalistka napisał:

        > Mi się kojarzy tak jak Tobie, nawet nie tyle kojarzy co zwyczajnie
        > przypomina :)

        :DDD No ja siebie w takich chwilach nie widzę. Też zamykam oczy. Chyba...?
    • think-thank Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:01
      jeśli myślicie o takich doznaniach co ja myślę, że myślicie, to się mylicie;
      albo macie straszne doświadczenia...
    • funny_game Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:04
      Ona polazła w końcu na pedicure i pani jej szlifierką z Obi musi obrabiać pięty.
      • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:05
        funny_game napisała:

        > Ona polazła w końcu na pedicure i pani jej szlifierką z Obi musi
        > obrabiać pięty.

        Żółte. Pięty. :DDD
        • funny_game Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:10
          Wystające z gęby!
          • i.nes Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:12
            A sama se ten łokieć poliż!
            • funny_game Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:15
              To ty z nią już na ty jesteś?
    • hsirk Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:17
      tak. definitely.

      pani sie rozebrala przed kapiela i chciala sie jeszcze wysikac, nie
      zauwazyla jednak, ze w sedesie stoi w doniczce duzy kaktus.
    • razzmatazzy Re: Skojarzenia 18.06.09, 14:47
      Pani jest u dentysty i zabrakło znieczulenia :-o!
    • twardycukierek Re: Skojarzenia 18.06.09, 15:05

      no pain no gain
    • thank_you Re: Skojarzenia 18.06.09, 15:09
      Ta Pani sika.
      • hsirk Re: Skojarzenia 19.06.09, 11:49
        o, albo i tak. ale ma zapalenie cewy.
    • ursyda Re: Skojarzenia 19.06.09, 15:03
      mnie tam się wszystko kojarzy:D
      • i.nes Re: Skojarzenia 19.06.09, 16:39
        ursyda napisała:

        > mnie tam się wszystko kojarzy:D

        a tak kunkretnie to z czym? :>
        • ursyda Re: Skojarzenia 19.06.09, 18:56
          za pieczeniem chleba:P


          i.nes napisała:

          > ursyda napisała:
          >
          > > mnie tam się wszystko kojarzy:D
          >
          > a tak kunkretnie to z czym? :>
          >
    • lupus76 Re: Skojarzenia 19.06.09, 15:06
      Ktoś ją zmusza do nauki angielskiego :D
      • i.nes Re: Skojarzenia 19.06.09, 16:39
        lupus76 napisał:

        > Ktoś ją zmusza do nauki angielskiego :D

        "Pani zrobi mięszany kondyszynal, praszsz..." ;D
    • ryniena Re: Skojarzenia 19.06.09, 15:13
      Jakby coś ją bolało. Hmm, może ma zaparcie?
    • bertrada Re: Skojarzenia 20.06.09, 17:18
      Kryzys jest, redukcja kosztów, więc jednym zdjęciem obskakują wszystkie działy.
      Chociaż mnie się to kojarzy z reklamą maści na hemoroidy. To zdjęcie przedstawia
      stan sprzed aplikacji specyfiku. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka