18.09.05, 11:01
Czy rzeczywiście ta szkoła jest taka dobra? W rankingu Neewsweek'a nr 1.
Szukam osób, które uczyły się w niej angielskiego i znają ją od strony
studenta. Wadą są duże grupy, choć w sekretariacie zapewniaja, że to nie
wpływa na jakość nauczania.
Obserwuj wątek
    • az69 Re: FELBERG 20.09.05, 14:32
      wg najnowszego newsweeka jest na 5 miesjcu. na peirwszym jest UWAGA: profi
      lingua. nad felbergiem sama sie zastanawiam. zadzwonilam tamnawet dzisiaj aby
      dowiedziec sie czy na ursynowie prowadza taki kurs jak mnie interesuje, pani
      miala oddzwonic z informacja i chyab o mnie zapomniala. wiec mam juz ich
      gdzies... tak dbaja o klienta. nie wiem czy wiecie, ale urzad ochrony
      konkurencji i konsumenta przeprowadzil raport szkol. skupili sie na umowach
      jakie szkoly jezykowe podpisuja z klientami. niestety wszytkich szkol nie
      skontrolowali, ale az w ponad 70% szkoly stosowaly niedozwolone klauzule, ktore
      naruszaly interes konsumenta. mysle ze warto zapoznac sie z tym raportem, tylko
      ze po przeczytaniu go.... nie wiem czy szkola ktora jest uczciwa (jesli chodzi
      o umowe) dysponuje jeszcze wysokim poziomem nauczania. zreszta gdy wejdzie sie
      na strone www.ang.pl to opinie na temat wsyztkich szkol sa podzielone. wlasciwe
      to nie ma jak sprawdzic empirycznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka