Dodaj do ulubionych

CD córcia

19.12.08, 13:48
Witajcie, jesteśmy po badaniach czteroletniej córci. Mam pytanie
jeżeli HCV dodatnie a HCV RNA ujemne to znaczy, że sama zabiła to
świństwo czy co? Wizytę u lekarza mamy dopiero w pn... Pozdrowienia
dla Wszystkich.
Obserwuj wątek
    • jan-w Re: CD córcia 19.12.08, 13:54
      To znaczy że istnieje takie prawdopodobieństwo, ale należy nadal kontrolować.
      • mamaama8 Re: CD córcia 19.12.08, 14:34
        Dziękuję, czyli jeszcze podskakiwać z radości nie możemy... nie za
        wysoko.
        • joahal Re: CD córcia 19.12.08, 15:48
          Ja będę skakała jak otrzymam taki wynik po terapii. :))))
          30% ludzi samoistnie zwalcza wirusa, pewnie Twoja córcia do nich
          należy, twarda sztuka! Nie da się :)))
          Ma nawet lepszą sytuację, niż niejeden zdrowy, bo zdrowy może się
          zarazić i zachorować, a ona już nie ma tego zagrożenia nawet jak się
          zetknie z wirusem.
          Kontrolować jednak trzeba, jak radzi lekarz. Pozdrawiam :))))))
          • mamaama8 Re: CD córcia 20.12.08, 00:19
            No chyba się cieszę, jednak nasza córcia to taki ewenement
            (twardziel to fakt bo nie ma wyjścia), że to zatrucie to byłaby w
            zasadzie kropla przepełniająca czarkę... Bylismy na granicy
            załamania bo ona miała w swoim krótkim życiu tylko trudne momenty i
            ciągłą walkę. Wciąż mamy nadzieję, że to koniec, że juz zaraz bedzie
            dobrze po tej operacjii, po tej diagnostyce się wyjaśni, że uwaga:
            zaraz zacznie chodzić bo niewiele jej brakuje i po tym turnusie to
            juz z pewnocścią...
            Zastanawiam się może ktoś wie? Czy to, że walczyła z wirusem mogło
            oznaczać osłabienie mięśni? Apetytu? Czy u dzieci to nie ma
            znaczenia? Jak to mogło wpływać na jej rozwój?
            Pozdrawiam wszystkich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka