mamaama8 19.12.08, 13:48 Witajcie, jesteśmy po badaniach czteroletniej córci. Mam pytanie jeżeli HCV dodatnie a HCV RNA ujemne to znaczy, że sama zabiła to świństwo czy co? Wizytę u lekarza mamy dopiero w pn... Pozdrowienia dla Wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan-w Re: CD córcia 19.12.08, 13:54 To znaczy że istnieje takie prawdopodobieństwo, ale należy nadal kontrolować. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaama8 Re: CD córcia 19.12.08, 14:34 Dziękuję, czyli jeszcze podskakiwać z radości nie możemy... nie za wysoko. Odpowiedz Link Zgłoś
joahal Re: CD córcia 19.12.08, 15:48 Ja będę skakała jak otrzymam taki wynik po terapii. :)))) 30% ludzi samoistnie zwalcza wirusa, pewnie Twoja córcia do nich należy, twarda sztuka! Nie da się :))) Ma nawet lepszą sytuację, niż niejeden zdrowy, bo zdrowy może się zarazić i zachorować, a ona już nie ma tego zagrożenia nawet jak się zetknie z wirusem. Kontrolować jednak trzeba, jak radzi lekarz. Pozdrawiam :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamaama8 Re: CD córcia 20.12.08, 00:19 No chyba się cieszę, jednak nasza córcia to taki ewenement (twardziel to fakt bo nie ma wyjścia), że to zatrucie to byłaby w zasadzie kropla przepełniająca czarkę... Bylismy na granicy załamania bo ona miała w swoim krótkim życiu tylko trudne momenty i ciągłą walkę. Wciąż mamy nadzieję, że to koniec, że juz zaraz bedzie dobrze po tej operacjii, po tej diagnostyce się wyjaśni, że uwaga: zaraz zacznie chodzić bo niewiele jej brakuje i po tym turnusie to juz z pewnocścią... Zastanawiam się może ktoś wie? Czy to, że walczyła z wirusem mogło oznaczać osłabienie mięśni? Apetytu? Czy u dzieci to nie ma znaczenia? Jak to mogło wpływać na jej rozwój? Pozdrawiam wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś