Dodaj do ulubionych

dać się namówić?

27.12.04, 11:50
www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GS&Date=20030515&Category=MAIN&ArtNo=305100034&Ref=AR&MaxW=580&title=0ter
eza mówi,że powinnam sobie zrobić silikony...
Obserwuj wątek
    • anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 11:52
      oczywiście nie eza,tylko tereza!
    • Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 12:25
      A co się stało z poprzednimi?
      • student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:02
        anamar to jedno zero
        pola to drugie zero
        razem tworzą damską kloakę
        • Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:06
          Dlatego, ze masz obwisłe cycki?
        • anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:13
          studentko,więcej poczucia humoru!!!!!!!!!
    • Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 13:24
      kim jest ta brzydka baba?
      • Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 13:34
        To Pola?
        • Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 13:34
          Anamar ?
          • Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:41
            Nieeeeeeeeeeeeee!Ta brzydka baba to radna Jacyna-Wit z klatą gęsi wyścigowej.
    • Gość: andreas Re: dać się namówić? IP: 62.233.223.* 27.12.04, 13:40
      dla mnie to troche niesmaczne!
      piszę w tym wątku tylko dlatego, że go nie podbijam, bo jest na szczycie.
      Student niepotrzebnie zareagowałeś - watek zdechłby....

      Dyskutujmy, spierajmy się
      niezgadzajmy sie, atakujmy, ba nawet wyzywajmy,
      ale róbmy to pieknie!
      • pudrowany_pieknis Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:44
        Dlaczego niesmaczny? Student1 nazwal kiedys posla Zarembe 'poslem-paczusiem' -
        co bylo jasnym nawiazaniem do jego tuszy. A kiedy anamar nabija sie z gestu
        wykonanego dloniami, to juz nie wolno raptem sobie robic zartow. Hipokryzja i
        dwulicowosc. Akurat z glupiego zdjecia tej pani mozna sobie podworowac,
        wiekszosc gazet robi takie numery. Oczywiscie jesli sie jej samej nie obraza za
        wyglad, a tego nie widze.
        • Gość: andreas Re: dać się namówić? IP: 62.233.223.* 27.12.04, 13:51
          niesmaczny!
          Jak zachowuje sie tu student - to inna sprawa.
          Poza tym to kobieta.
          A to że tak bawia sie jakies brukowce, to zaden argument.
          • pudrowany_pieknis Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:57
            I co z tego ze kobieta? Ta pani krzyczy wszem i wobec ze jest feministka i ze
            domaga sie rownego traktowania. OK. Rowne traktowanie to nie tylko przywileje.
            Forum to jest brukowiec, taka konwencja, ja tez ja przyjalem. Zdjecie paskudne,
            a gest rak w miare jednoznaczny. Kazdy wie, ze to zwykla zgrywa.
      • anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:53
        co w tym żarciku niesmacznego?to raczej żart ze stosunków panujących w
        ugrupowaniu....a swoja drogą,nie zauważyłam andreasie,byś interweniował w
        innych,znacznie bardziej niesmacznych przypadkach...
        • Gość: andreas Re: dać się namówić? IP: 62.233.223.* 27.12.04, 14:02
          nie jestem doskonały... nie jestem cenzorem,
          pewnie i ja nie raz przekroczyłem jakieś granice na tym forum!
          Ale to mnie tak jakos ...
    • student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:02
      uważam że należy podbijać ten wątem
      żeby pokazać kloaczną atmosferę jaką serwują niektórzy forumowicze
      do tego są to forumowicze reprezentujacy określone ugrupowania partyjne
      dyskuję rzeczową o na określony temat mogę prowadzić do bólu
      i często to robię
      ale takie prymitywne chamstwo i prostactwo będę nazywał po imieniu i piętnował

      • Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:05
        Więc Małgosiu, zgodnie z życzeniem-podbijajmy!Ładnie wyszłaś na zdjęciu!
        • student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:18
          ciekaw jestem skąd u ciebie taka agresja
          musisz być bardzo skrzywdzona
      • anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:10
        student1 napisał:

        > uważam że należy podbijać ten
        wątem...........................................................................
        .o.k.!

        > do tego są to forumowicze reprezentujacy określone ugrupowania
        partyjne........................................................................
        .a ja myslałam,że biust jacyny jest ponad
        podziałami...


        > dyskuję rzeczową o na określony temat mogę prowadzić do bólu
        > i często to
        robię...........................................................................
        .tylko czemu nigdy nie na forum i nie na obradach rady
        miasta?


        > ale takie prymitywne chamstwo i prostactwo będę nazywał po imieniu i
        piętnował.......................................................................
        ......................................boże,jakas ty szlachetna...
        >
        • student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:19
          cibie też strasznie musiano skrzywdzić
          biedny anamar czyli absztyfikant
          • Gość: antyred Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:26
            bylo jakis czas temu zdjecie bylej minister AK Sowinskiej w gescie
            jednoznacznie odczutanym jako instruktaz ciagniecia druta
            czy ktos sie na forum oburzyl? nie, byla hahaha i hihihi
            teraz zart jest podobny (pomijajac jakosc zartu)
            a wywoluje takie emocje?
            oj,wylazi malostkowosc z Malgoski
          • Gość: Po jajach ciach Re: dać się namówić? IP: *.cheznoo.net 27.12.04, 14:30
            Proponuję pejsika wykastrować, to też zabierze głos w tym wątku
            • Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 14:31
              Kurcze, nawet nie wiedzialem, ze pani radna tak przesadza z solarium. Moze ktos
              jej powie, ze to juz raczej niemodne?
              • anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:34
                i okulary słoneczne na łbie!
                • Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 14:35
                  Kurcze, faktycznie, ta pani moze startowac do nowej serii serialu TYGRYSY EUROPY
                  do roli zony Rewinskiego
            • pejsik Re: dać się namówić? 27.12.04, 16:24
              Gość portalu: Po jajach ciach napisał(a):

              > Proponuję pejsika wykastrować, to też zabierze głos w tym wątku



              kurcze, jestem. jakos tak mi sie ten watek przeoczyl a tu widze ze o mnie za
              moimi plecami... jakbys nie byl takim ignorantem to bys wiedzial ze mi nie ma
              co obcinac, moge sobie najwyzej te silikony zrobic.
              ale poziom twojego dowcipu (?) swiadczy o poziomie rozgarniecia. pozdr
              • swarozyc Re: dać się namówić? 27.12.04, 17:18
                Sluchajcie, wezcie i wyjasnijcie mi glupiemu, co ta kobieta za zlo wyrzadzila
                ze jezdzicie po niej gorzej niz po jurczyku..
                sadzac po waszych wypowiedziach, nie ma w szczecinie gorszych radnych...
                • pejsik Re: dać się namówić? 27.12.04, 17:35
                  no, nie uogolniaj! :) ja sie sama bronilam...
                • student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 23:28
                  właśnie dlatego że jest najlepszą radną
                  to takie proste
                  pani radna jest najpopularniejszą radną w Szczecinie
                  i najbardziej pracowitą
                  pozostali radni oraz politykierzy z ugrupowań przez nich reprezentowanych nie
                  mogą tego znieść
                  docierają do mnie ciekawe głosy od członków poszczególnych wielce szacownych
                  partii jak to na zebraniach jednym z punktów jest temat jak uwalić radną Jacynę
                  Witt bo jej popularność przełoży się na głosy dla Lubińskiej a do tego nie
                  można dopuścić
                  i stąd te esbeckie metody
                  pomawianie
                  ośmieszanie
                  prowokowanie
                  wyzywanie
                  szkalowanie
                  najśmieszniejsze jest to że te aparatczyki nie mają żadnych konkretów więc
                  próbują wszystkiego
                  ale to na wiele się nie zda
                  czas kolesiostwa i układania się przy sprzedawaniu miasta już mija
                  ludzie mają oczy szeroko otwarte

                  • Gość: Marian Paździoch Re: dać się namówić? IP: 62.69.200.* 27.12.04, 23:34
                    student1 napisał:

                    > właśnie dlatego że jest najlepszą radną
                    > to takie proste
                    > pani radna jest najpopularniejszą radną w Szczecinie
                    > i najbardziej pracowitą
                    > pozostali radni oraz politykierzy z ugrupowań przez nich reprezentowanych nie
                    > mogą tego znieść
                    > docierają do mnie ciekawe głosy od członków poszczególnych wielce szacownych
                    > partii jak to na zebraniach jednym z punktów jest temat jak uwalić radną
                    Jacynę
                    >
                    > Witt bo jej popularność przełoży się na głosy dla Lubińskiej a do tego nie
                    > można dopuścić
                    > i stąd te esbeckie metody
                    > pomawianie
                    > ośmieszanie
                    > prowokowanie
                    > wyzywanie
                    > szkalowanie
                    > najśmieszniejsze jest to że te aparatczyki nie mają żadnych konkretów więc
                    > próbują wszystkiego
                    > ale to na wiele się nie zda
                    > czas kolesiostwa i układania się przy sprzedawaniu miasta już mija
                    > ludzie mają oczy szeroko otwarte
                    >

                    ja cię przepraszam! to aż tak???

                    mp.
                  • albert_c Re: dać się namówić? 04.01.05, 12:22
                    student1 napisał:

                    > właśnie dlatego że jest najlepszą radną
                    > to takie proste
                    > pani radna jest najpopularniejszą radną w Szczecinie
                    > i najbardziej pracowitą

                    * i najbardziej przeczulona na swoim punkcie...

                    ...studencie nie pompuj tak bo zaraz pekniesz:))))

                    co do tego czy powinna to musi uwazac, bo jak powiekszy i zacznie sie bic we
                    wlasne piersi to moze zwyczajnie bolec;)


                    • anamar Re: dać się namówić? 04.01.05, 13:42
                      albert_c napisał:


                      >
                      > co do tego czy powinna to musi uwazac, bo jak powiekszy i zacznie sie bic we
                      > wlasne piersi to moze zwyczajnie bolec;)
                      > ..............................................................................
                      .we WŁASNE tak...
                      >
      • anamar Re: dać się namówić? 28.12.04, 11:46
        student1 napisał:

        > uważam że należy podbijać ten wątem
        ................................................................................
        ..skoro chcesz...
    • student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:40
      biedni
      zakompleksieni dyskutanci
      zapewne w dodatku w dzieciństwie molestowani seksualnie
      takie doświadczenia skutkują później takimi zachowaniami
      to taki niski poziom samooceny wylewany na forum
      przez kilka tych samych osób
      biedacy
      i nawet w pracy was nie cenią
      • Gość: koleżanka Re: do studenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.04, 23:25
        Studencie, opanuj się.Zacietrzewienie rozum Ci odebrało.Zachowujesz się na
        forum jak pyskata radna Jacyna.
      • albert_c Re: dać się namówić? 04.01.05, 12:24
        student1 napisał:

        > biedni
        > zakompleksieni dyskutanci
        > zapewne w dodatku w dzieciństwie molestowani seksualnie

        * Ty czasem, no nawet czesto jetes po prostu glupi!

        > takie doświadczenia skutkują później takimi zachowaniami
        > to taki niski poziom samooceny

        * niski poziom w odroznieniu od 52%!!! wg Twojej teorii radna jest zdaje sie
        abstynentka seksualna:))))))

        • anamar Re: dać się namówić? 04.01.05, 13:39
          wg Twojej teorii radna jest zdaje sie
          > abstynentka seksualna:))))))
          no nie,wiele rzeczy o radnej można powiedzieć,ale abstynencja?(w jakiejkolwiek
          formie)-nie!to złośliwe pomówienie,,:)))))))))))))))
          • albert_c Re: dać się namówić? 04.01.05, 13:43
            anamar napisała:

            > wg Twojej teorii radna jest zdaje sie
            > > abstynentka seksualna:))))))
            > no nie,wiele rzeczy o radnej można powiedzieć,ale abstynencja?(w
            jakiejkolwiek
            > formie)-nie!to złośliwe pomówienie,,:)))))))))))))))

            * no dobra, ok. przyznaje sie - to bylo zlosliwe, ale student juz udezyl w tak
            niski ton, ze sie nie moglem powstrzymac:))))
            • student1 Re: dać się namówić? 04.01.05, 15:11
              a może w pracy trochę popracowalibyście
              ja wiem że za publiczne pieniądze na posadach z rozdawnictwa partyjnego to nie
              ma co robić ale można chociaż poudawać
              mam tylko cichą nadzieję że najbardziej aktywni niedługo zostaną ujawnieni
              niech podatnicy wiedzą kto i z jakiego ugrupowania podczas pracy łupie na forum
              na kompie kupionym za publiczne pieniądze w pomieszczeniach publicznej
              instytucji
              i jeszcze mu za to płacą publiczne pieniądze
              a tu człowiek sam musi sobie komp kupić i jeszcze opłacić internet
              nie ma sprawiedliwości ale będzie jawność
              chociaż to
              • mlody.patriota Re: dać się namówić? 04.01.05, 15:14
                Student, a sw. Mikolaj piszacy z Izraela tez jest na panstwowym wikcie? Nie
                osmieszaj sie.
                • student1 Re: dać się namówić? 04.01.05, 17:35
                  Święty Mikołaj jak przystało na świętego jest obiektywny
                  pozdrawia wszystkich
                  natomiast mimo że uzurpujesz sobie bycie forumowym świętym to niestety ale brak
                  ci do tego predyspozycji
                  w świętym walkę dobra ze złem wygrywa dobro
                  a u ciebie walkę tę wygrywa agresja i zawiść
                  • anamar Re: dać się namówić? 05.01.05, 09:52

                    > w świętym walkę dobra ze złem wygrywa dobro
                    > a u ciebie walkę tę wygrywa agresja i
                    zawiść..........................................................................
                    .....studentko...aqrat jeśli chodzi o agresję i zawiść,to jesteś forumową
                    liderką..niestety,tylko w tej kategorii...
              • anamar Re: dać się namówić? 05.01.05, 09:49
                o,przepraszam,kłamliwa studentko!piszę z WŁASNEGO komputera,sama opłacam
                internet,a moje zarobki nie mają nic wspólnego z"publicznymi"pieniedzmi...czy
                ty naprawde nie jestes w stanie pojać,że wcale nie trzeba być z "wrogiego
                ugrupowania" by zauważać cynizm,chamstwo,koniunkturalizm ,głupotę i
                nieuczciwość u przedstawicieli ugrupowania,które tak goraco zachwalasz?
    • absztyfikant Re: dać się namówić? 27.12.04, 15:29
      Kamele-Sowinska to zdaje sie WPROST wydrukowal.

      A zdjecie wspaniale. MJW w pelnej krasie. Ciemne okulary, zadziorne spojrzenie... :)
      • Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 15:42
        Jakby lekko skacowana?
        • Gość: Marian Paździoch Re: jaka skacowana? co ty bredzisz...? IP: 62.69.200.* 27.12.04, 20:42
          zdjęcie niezłe, komentarze złośliwe. troszkę szacunku dla damy, troszeczkę.
          mp.
    • mlody.patriota student1 puscil baka 27.12.04, 23:34
      znowu podal mase niesprawdzonych informacji, o tym ze MJW ma byc
      najpopularniejsza, ze na zebraniacgh innych partii dyskutuja jak ja uwalic, ze
      etc. Oststio wyczytalem tym razem w Wyborczej, ze zglosila najwiecej
      interpelacji wsrod wszystkicgh radnych, ponad 250! Przeciez to robota na pokaz.
      A to, ze jest rzekomo najpopularniejsza to tak samo jak ze slynnymi 52%
      poparcia, bo tak MJW miala na plakatach.
      Co do zdjecia dla mnie za ostro Ana to zrobila, ale jesli sie stroi takie glupie
      miny do aparatu foto, to sama jest sobie winna. Duzo ciekawsze jest to, ze
      Odnowa glosuje zawsze z SLD w kluczowych sprawach, a jeden radnych OdNowy to
      dawny dzialacz PZPR, a potem SLD. Kolejny dziala w Ordynackiej. etc. Kolejna
      mutacja choroby o nazwie KOMUNIZM.
      • mlody.patriota Re: student1 puscil baka 27.12.04, 23:41
        Mowiac krotko SLD bis. W nagrode eseldowski minister finansow zaprosil ostatnio
        Terese Lubinska do komitetu doradczego przy swoim resorcie.
        • pejsik Re: student1 puscil baka 27.12.04, 23:53
          nudzicie powoli
          • Gość: Marian Paździoch Re: pejsik to jest tzw. integracja elit w lokalnym IP: 62.69.200.* 28.12.04, 00:08
            patriotyźmie. tak jakby swojska poniekąt
            mp.
            • pejsik Re: pejsik to jest tzw. integracja elit w lokalny 28.12.04, 00:17
              to ja w takim razie juz nic nie rozumiem...
              • Gość: bux pytanie IP: *.espol.com.pl 30.12.04, 16:43
                Dlaczego p. Malsogrzata Jacna dala sobie zrobic takie nieszczesliwe zdjecie? I
                to w Glosiku?
                • Gość: obserwator Re: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 17:28
                  Zdjęcie jak zdjęcie. Komentarze idiotów są tylko nieszczęśliwe. Jak idiocie z
                  forum pokażesz fotel to też będzie to pretekst do idiotycznego komentarza. tak
                  to z tymi forumowymi idiotami już jest.
    • Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 15:48
      up
    • Gość: sw. Mikolaj Re: dać się namówić? IP: 5.6.1D* / *.host66.netvision.net.il 31.12.04, 19:12
      wszystkiego najlepszego zwolennikom i wrogom MJW zyczy sw. Mikolaj!
    • Gość: oxygen Re: dać się namówić? IP: *.gazeta.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.05, 08:52
      jak stać to niech se kobiecina zrobi te cycki u chirurga plastycznego
      • student1 Re: dać się namówić? 04.01.05, 15:17
        ja bym proponował żeby sobie nie cycki ale co innego doszyła
        wtedy będzie uwielbiany przez np absztyfikanta
        który jak wiadomo kobiet nie znosi
        a może też różni faceci dopuszczą do partyjnego koryta
        bo z facetem to można się wódki napić
        a i panienkę mu podstawić
        stare sprawdzone esbeckie metody
        z babami to nie wychodzi
        • anamar Re: dać się namówić? 05.01.05, 09:53
          no co ty...z radną też można się wódki napić...
          • ja_aska Re: dać się namówić? 05.01.05, 10:03
            studntko, w tym wieku to już tylko świeże mięsko się lubi. na łykowatym
            sztuczna półka się zacina.
            PS. ana - ona zdecydowanie powinna dać się namówić.
            • Gość: Tymosz Re: dać się namówić? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.01.05, 13:40
              Student ma rację.p ani radna powinna dać sobie przyszyć sztucznego.mogłybyście
              jej wtedy obciągnąć tak jak robicie to innym niedorobione dupy
              • ja_aska Re: dać się namówić? 05.01.05, 13:44
                zadrościszs? chcesz lodzika? do małgosi idź.
                • Gość: Tymosz Re: dać się namówić? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.01.05, 14:20
                  no perzecież nie doo ciebie urzędniczy lachociągu.dalekonie zjedziesz w ten
                  sposob. Kariere urzędnizca pzreaz 4 litery zle sie kończy
                  • anamar aska 05.01.05, 15:39
                    patrz aśka,kiedyś już mówiłam,że jak tylko ktos zaczyna o jacynce
                    gadać,natychmiast sie chamstwo pojawia pod dziwnymi nickami...
    • Gość: zuza Re: dać się namówić? IP: *.asternet.pl / *.asternet.pl 06.01.05, 00:29
      hop
      • ja_aska Re: dać się namówić? 06.01.05, 08:41
        ee tam chamstwo. dziewictwo raczej. pierw lachociąg ; 8 liter - do dzioba, a
        potem myli mu się z 4 literami.
        • Gość: H56 ale rozrywkowy wątek] IP: *.comnet.krakow.pl 06.01.05, 09:18
          • Gość: post it! Re: ale rozrywkowy wątek] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 09:26
            Taki wątek, jaka jego bohaterka.
            • anamar Re: ale rozrywkowy wątek] 12.01.05, 12:57
              Gość portalu: post it! napisał(a):

              > Taki wątek, jaka jego
              bohaterka.......................................................................
              .....no co ty?nic nie lepszy????
              • absztyfikant Re: ale rozrywkowy wątek] 15.01.05, 06:06
                Zdecydowanie lepszy - moim zdaniem.
          • Gość: H56 Re: ale rozrywkowy wątek IP: *.comnet.krakow.pl 06.01.05, 09:37
            od cycków do moralności,polityki, dupy, teraz już prawie pornografia ciekawe czy
            dojdzie do szczytowania ? ten student, to co studiuje ? bo coś mi sie
            wydaje ,że pożytku z niego nie będzie a publiczny grosz na jego edukację idzie
            w błoto.
            • anamar Re: ale rozrywkowy wątek 06.01.05, 11:13
              heniu,ten student już daaaaaaawno skończył studia...
        • Gość: Antyknajak ja_aska :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 09:25
          ja_aska napisała:

          > ee tam chamstwo. dziewictwo raczej. pierw lachociąg ; 8 liter - do dzioba, a
          > potem myli mu się z 4 literami.

          Przejdż z tymi tekstami i swoją ferajną na jakies forum dla dorastających
          dziewcząt i chłopców. :-(
          • anamar Re: ja_aska :-( 06.01.05, 09:32
            jakos dziwnie antyknajakowi nie przeszkadzają teksty niejakiego tymosza....
            • Gość: Antyknajak Re: ja_aska :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 09:36
              Przeszkadzają. Zwróciłem uwagę na ja_aska gdyż pisuje tu od dawna i zaskoczył
              mnie poziom, który wypłynał z całym prymitywizmem, arogancją, prostactwem i w
              tym przypadku obleśnością w temacie , który tę ferajnę łączy. Fuj !
              Tymosza nie znam ale potępiam jeżeli tego żądasz.
              • anamar Re: ja_aska :-( 06.01.05, 09:38
                a to przepraszam,
              • Gość: H56 Re: ale rozrywkowy wątek IP: *.comnet.krakow.pl 06.01.05, 09:43
                post! kogo uważasz za bohatera tego wątku, autora czy też tą panią na zdjeciu ?
                Muszę przyznać ,że Ana mnie zaskoczyła swoim poczuciem humoru, bo chyba tylko
                to miała na myśli.
                • ja_aska Re: ale rozrywkowy wątek 06.01.05, 10:56
                  eee. tam anty. miałam frywolny nastrój to sobie "podworowałam". moze
                  niesmacznie (jak na kobietę) ale czasami czemu nie? poza tym zrobiłam analizę
                  wypowiedzi, więc mam zasługi:-) do tego nikogo nie nawyzywałam, więc mam
                  zasługi dodatkowe:-)
    • Gość: tyran Re: dać się namówić? IP: *.lgroup / *.azal.pl 07.01.05, 21:43
      zdjecie "pikne" a komentarz genialny, brawo ANAMAR!
    • Gość: garou Re: dać się namówić? IP: *.lgroup / *.azal.pl 10.01.05, 20:40
      dać!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka