anamar 27.12.04, 11:50 www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GS&Date=20030515&Category=MAIN&ArtNo=305100034&Ref=AR&MaxW=580&title=0ter eza mówi,że powinnam sobie zrobić silikony... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 12:25 A co się stało z poprzednimi? Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:02 anamar to jedno zero pola to drugie zero razem tworzą damską kloakę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:06 Dlatego, ze masz obwisłe cycki? Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:13 studentko,więcej poczucia humoru!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 13:24 kim jest ta brzydka baba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:41 Nieeeeeeeeeeeeee!Ta brzydka baba to radna Jacyna-Wit z klatą gęsi wyścigowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: dać się namówić? IP: 62.233.223.* 27.12.04, 13:40 dla mnie to troche niesmaczne! piszę w tym wątku tylko dlatego, że go nie podbijam, bo jest na szczycie. Student niepotrzebnie zareagowałeś - watek zdechłby.... Dyskutujmy, spierajmy się niezgadzajmy sie, atakujmy, ba nawet wyzywajmy, ale róbmy to pieknie! Odpowiedz Link Zgłoś
pudrowany_pieknis Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:44 Dlaczego niesmaczny? Student1 nazwal kiedys posla Zarembe 'poslem-paczusiem' - co bylo jasnym nawiazaniem do jego tuszy. A kiedy anamar nabija sie z gestu wykonanego dloniami, to juz nie wolno raptem sobie robic zartow. Hipokryzja i dwulicowosc. Akurat z glupiego zdjecia tej pani mozna sobie podworowac, wiekszosc gazet robi takie numery. Oczywiscie jesli sie jej samej nie obraza za wyglad, a tego nie widze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: dać się namówić? IP: 62.233.223.* 27.12.04, 13:51 niesmaczny! Jak zachowuje sie tu student - to inna sprawa. Poza tym to kobieta. A to że tak bawia sie jakies brukowce, to zaden argument. Odpowiedz Link Zgłoś
pudrowany_pieknis Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:57 I co z tego ze kobieta? Ta pani krzyczy wszem i wobec ze jest feministka i ze domaga sie rownego traktowania. OK. Rowne traktowanie to nie tylko przywileje. Forum to jest brukowiec, taka konwencja, ja tez ja przyjalem. Zdjecie paskudne, a gest rak w miare jednoznaczny. Kazdy wie, ze to zwykla zgrywa. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 13:53 co w tym żarciku niesmacznego?to raczej żart ze stosunków panujących w ugrupowaniu....a swoja drogą,nie zauważyłam andreasie,byś interweniował w innych,znacznie bardziej niesmacznych przypadkach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: dać się namówić? IP: 62.233.223.* 27.12.04, 14:02 nie jestem doskonały... nie jestem cenzorem, pewnie i ja nie raz przekroczyłem jakieś granice na tym forum! Ale to mnie tak jakos ... Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:02 uważam że należy podbijać ten wątem żeby pokazać kloaczną atmosferę jaką serwują niektórzy forumowicze do tego są to forumowicze reprezentujacy określone ugrupowania partyjne dyskuję rzeczową o na określony temat mogę prowadzić do bólu i często to robię ale takie prymitywne chamstwo i prostactwo będę nazywał po imieniu i piętnował Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:05 Więc Małgosiu, zgodnie z życzeniem-podbijajmy!Ładnie wyszłaś na zdjęciu! Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:18 ciekaw jestem skąd u ciebie taka agresja musisz być bardzo skrzywdzona Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:10 student1 napisał: > uważam że należy podbijać ten wątem........................................................................... .o.k.! > do tego są to forumowicze reprezentujacy określone ugrupowania partyjne........................................................................ .a ja myslałam,że biust jacyny jest ponad podziałami... > dyskuję rzeczową o na określony temat mogę prowadzić do bólu > i często to robię........................................................................... .tylko czemu nigdy nie na forum i nie na obradach rady miasta? > ale takie prymitywne chamstwo i prostactwo będę nazywał po imieniu i piętnował....................................................................... ......................................boże,jakas ty szlachetna... > Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:19 cibie też strasznie musiano skrzywdzić biedny anamar czyli absztyfikant Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyred Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:26 bylo jakis czas temu zdjecie bylej minister AK Sowinskiej w gescie jednoznacznie odczutanym jako instruktaz ciagniecia druta czy ktos sie na forum oburzyl? nie, byla hahaha i hihihi teraz zart jest podobny (pomijajac jakosc zartu) a wywoluje takie emocje? oj,wylazi malostkowosc z Malgoski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Po jajach ciach Re: dać się namówić? IP: *.cheznoo.net 27.12.04, 14:30 Proponuję pejsika wykastrować, to też zabierze głos w tym wątku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 14:31 Kurcze, nawet nie wiedzialem, ze pani radna tak przesadza z solarium. Moze ktos jej powie, ze to juz raczej niemodne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: dać się namówić? IP: *.espol.com.pl 27.12.04, 14:35 Kurcze, faktycznie, ta pani moze startowac do nowej serii serialu TYGRYSY EUROPY do roli zony Rewinskiego Odpowiedz Link Zgłoś
pejsik Re: dać się namówić? 27.12.04, 16:24 Gość portalu: Po jajach ciach napisał(a): > Proponuję pejsika wykastrować, to też zabierze głos w tym wątku kurcze, jestem. jakos tak mi sie ten watek przeoczyl a tu widze ze o mnie za moimi plecami... jakbys nie byl takim ignorantem to bys wiedzial ze mi nie ma co obcinac, moge sobie najwyzej te silikony zrobic. ale poziom twojego dowcipu (?) swiadczy o poziomie rozgarniecia. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: dać się namówić? 27.12.04, 17:18 Sluchajcie, wezcie i wyjasnijcie mi glupiemu, co ta kobieta za zlo wyrzadzila ze jezdzicie po niej gorzej niz po jurczyku.. sadzac po waszych wypowiedziach, nie ma w szczecinie gorszych radnych... Odpowiedz Link Zgłoś
pejsik Re: dać się namówić? 27.12.04, 17:35 no, nie uogolniaj! :) ja sie sama bronilam... Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 23:28 właśnie dlatego że jest najlepszą radną to takie proste pani radna jest najpopularniejszą radną w Szczecinie i najbardziej pracowitą pozostali radni oraz politykierzy z ugrupowań przez nich reprezentowanych nie mogą tego znieść docierają do mnie ciekawe głosy od członków poszczególnych wielce szacownych partii jak to na zebraniach jednym z punktów jest temat jak uwalić radną Jacynę Witt bo jej popularność przełoży się na głosy dla Lubińskiej a do tego nie można dopuścić i stąd te esbeckie metody pomawianie ośmieszanie prowokowanie wyzywanie szkalowanie najśmieszniejsze jest to że te aparatczyki nie mają żadnych konkretów więc próbują wszystkiego ale to na wiele się nie zda czas kolesiostwa i układania się przy sprzedawaniu miasta już mija ludzie mają oczy szeroko otwarte Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Paździoch Re: dać się namówić? IP: 62.69.200.* 27.12.04, 23:34 student1 napisał: > właśnie dlatego że jest najlepszą radną > to takie proste > pani radna jest najpopularniejszą radną w Szczecinie > i najbardziej pracowitą > pozostali radni oraz politykierzy z ugrupowań przez nich reprezentowanych nie > mogą tego znieść > docierają do mnie ciekawe głosy od członków poszczególnych wielce szacownych > partii jak to na zebraniach jednym z punktów jest temat jak uwalić radną Jacynę > > Witt bo jej popularność przełoży się na głosy dla Lubińskiej a do tego nie > można dopuścić > i stąd te esbeckie metody > pomawianie > ośmieszanie > prowokowanie > wyzywanie > szkalowanie > najśmieszniejsze jest to że te aparatczyki nie mają żadnych konkretów więc > próbują wszystkiego > ale to na wiele się nie zda > czas kolesiostwa i układania się przy sprzedawaniu miasta już mija > ludzie mają oczy szeroko otwarte > ja cię przepraszam! to aż tak??? mp. Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Re: dać się namówić? 04.01.05, 12:22 student1 napisał: > właśnie dlatego że jest najlepszą radną > to takie proste > pani radna jest najpopularniejszą radną w Szczecinie > i najbardziej pracowitą * i najbardziej przeczulona na swoim punkcie... ...studencie nie pompuj tak bo zaraz pekniesz:)))) co do tego czy powinna to musi uwazac, bo jak powiekszy i zacznie sie bic we wlasne piersi to moze zwyczajnie bolec;) Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 04.01.05, 13:42 albert_c napisał: > > co do tego czy powinna to musi uwazac, bo jak powiekszy i zacznie sie bic we > wlasne piersi to moze zwyczajnie bolec;) > .............................................................................. .we WŁASNE tak... > Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 28.12.04, 11:46 student1 napisał: > uważam że należy podbijać ten wątem ................................................................................ ..skoro chcesz... Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 27.12.04, 14:40 biedni zakompleksieni dyskutanci zapewne w dodatku w dzieciństwie molestowani seksualnie takie doświadczenia skutkują później takimi zachowaniami to taki niski poziom samooceny wylewany na forum przez kilka tych samych osób biedacy i nawet w pracy was nie cenią Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koleżanka Re: do studenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.04, 23:25 Studencie, opanuj się.Zacietrzewienie rozum Ci odebrało.Zachowujesz się na forum jak pyskata radna Jacyna. Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Re: dać się namówić? 04.01.05, 12:24 student1 napisał: > biedni > zakompleksieni dyskutanci > zapewne w dodatku w dzieciństwie molestowani seksualnie * Ty czasem, no nawet czesto jetes po prostu glupi! > takie doświadczenia skutkują później takimi zachowaniami > to taki niski poziom samooceny * niski poziom w odroznieniu od 52%!!! wg Twojej teorii radna jest zdaje sie abstynentka seksualna:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 04.01.05, 13:39 wg Twojej teorii radna jest zdaje sie > abstynentka seksualna:)))))) no nie,wiele rzeczy o radnej można powiedzieć,ale abstynencja?(w jakiejkolwiek formie)-nie!to złośliwe pomówienie,,:))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Re: dać się namówić? 04.01.05, 13:43 anamar napisała: > wg Twojej teorii radna jest zdaje sie > > abstynentka seksualna:)))))) > no nie,wiele rzeczy o radnej można powiedzieć,ale abstynencja?(w jakiejkolwiek > formie)-nie!to złośliwe pomówienie,,:))))))))))))))) * no dobra, ok. przyznaje sie - to bylo zlosliwe, ale student juz udezyl w tak niski ton, ze sie nie moglem powstrzymac:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 04.01.05, 15:11 a może w pracy trochę popracowalibyście ja wiem że za publiczne pieniądze na posadach z rozdawnictwa partyjnego to nie ma co robić ale można chociaż poudawać mam tylko cichą nadzieję że najbardziej aktywni niedługo zostaną ujawnieni niech podatnicy wiedzą kto i z jakiego ugrupowania podczas pracy łupie na forum na kompie kupionym za publiczne pieniądze w pomieszczeniach publicznej instytucji i jeszcze mu za to płacą publiczne pieniądze a tu człowiek sam musi sobie komp kupić i jeszcze opłacić internet nie ma sprawiedliwości ale będzie jawność chociaż to Odpowiedz Link Zgłoś
mlody.patriota Re: dać się namówić? 04.01.05, 15:14 Student, a sw. Mikolaj piszacy z Izraela tez jest na panstwowym wikcie? Nie osmieszaj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 04.01.05, 17:35 Święty Mikołaj jak przystało na świętego jest obiektywny pozdrawia wszystkich natomiast mimo że uzurpujesz sobie bycie forumowym świętym to niestety ale brak ci do tego predyspozycji w świętym walkę dobra ze złem wygrywa dobro a u ciebie walkę tę wygrywa agresja i zawiść Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 05.01.05, 09:52 > w świętym walkę dobra ze złem wygrywa dobro > a u ciebie walkę tę wygrywa agresja i zawiść.......................................................................... .....studentko...aqrat jeśli chodzi o agresję i zawiść,to jesteś forumową liderką..niestety,tylko w tej kategorii... Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 05.01.05, 09:49 o,przepraszam,kłamliwa studentko!piszę z WŁASNEGO komputera,sama opłacam internet,a moje zarobki nie mają nic wspólnego z"publicznymi"pieniedzmi...czy ty naprawde nie jestes w stanie pojać,że wcale nie trzeba być z "wrogiego ugrupowania" by zauważać cynizm,chamstwo,koniunkturalizm ,głupotę i nieuczciwość u przedstawicieli ugrupowania,które tak goraco zachwalasz? Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: dać się namówić? 27.12.04, 15:29 Kamele-Sowinska to zdaje sie WPROST wydrukowal. A zdjecie wspaniale. MJW w pelnej krasie. Ciemne okulary, zadziorne spojrzenie... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pola Re: dać się namówić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 15:42 Jakby lekko skacowana? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Paździoch Re: jaka skacowana? co ty bredzisz...? IP: 62.69.200.* 27.12.04, 20:42 zdjęcie niezłe, komentarze złośliwe. troszkę szacunku dla damy, troszeczkę. mp. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody.patriota student1 puscil baka 27.12.04, 23:34 znowu podal mase niesprawdzonych informacji, o tym ze MJW ma byc najpopularniejsza, ze na zebraniacgh innych partii dyskutuja jak ja uwalic, ze etc. Oststio wyczytalem tym razem w Wyborczej, ze zglosila najwiecej interpelacji wsrod wszystkicgh radnych, ponad 250! Przeciez to robota na pokaz. A to, ze jest rzekomo najpopularniejsza to tak samo jak ze slynnymi 52% poparcia, bo tak MJW miala na plakatach. Co do zdjecia dla mnie za ostro Ana to zrobila, ale jesli sie stroi takie glupie miny do aparatu foto, to sama jest sobie winna. Duzo ciekawsze jest to, ze Odnowa glosuje zawsze z SLD w kluczowych sprawach, a jeden radnych OdNowy to dawny dzialacz PZPR, a potem SLD. Kolejny dziala w Ordynackiej. etc. Kolejna mutacja choroby o nazwie KOMUNIZM. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody.patriota Re: student1 puscil baka 27.12.04, 23:41 Mowiac krotko SLD bis. W nagrode eseldowski minister finansow zaprosil ostatnio Terese Lubinska do komitetu doradczego przy swoim resorcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Paździoch Re: pejsik to jest tzw. integracja elit w lokalnym IP: 62.69.200.* 28.12.04, 00:08 patriotyźmie. tak jakby swojska poniekąt mp. Odpowiedz Link Zgłoś
pejsik Re: pejsik to jest tzw. integracja elit w lokalny 28.12.04, 00:17 to ja w takim razie juz nic nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bux pytanie IP: *.espol.com.pl 30.12.04, 16:43 Dlaczego p. Malsogrzata Jacna dala sobie zrobic takie nieszczesliwe zdjecie? I to w Glosiku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 17:28 Zdjęcie jak zdjęcie. Komentarze idiotów są tylko nieszczęśliwe. Jak idiocie z forum pokażesz fotel to też będzie to pretekst do idiotycznego komentarza. tak to z tymi forumowymi idiotami już jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sw. Mikolaj Re: dać się namówić? IP: 5.6.1D* / *.host66.netvision.net.il 31.12.04, 19:12 wszystkiego najlepszego zwolennikom i wrogom MJW zyczy sw. Mikolaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxygen Re: dać się namówić? IP: *.gazeta.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.05, 08:52 jak stać to niech se kobiecina zrobi te cycki u chirurga plastycznego Odpowiedz Link Zgłoś
student1 Re: dać się namówić? 04.01.05, 15:17 ja bym proponował żeby sobie nie cycki ale co innego doszyła wtedy będzie uwielbiany przez np absztyfikanta który jak wiadomo kobiet nie znosi a może też różni faceci dopuszczą do partyjnego koryta bo z facetem to można się wódki napić a i panienkę mu podstawić stare sprawdzone esbeckie metody z babami to nie wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: dać się namówić? 05.01.05, 09:53 no co ty...z radną też można się wódki napić... Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: dać się namówić? 05.01.05, 10:03 studntko, w tym wieku to już tylko świeże mięsko się lubi. na łykowatym sztuczna półka się zacina. PS. ana - ona zdecydowanie powinna dać się namówić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tymosz Re: dać się namówić? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.01.05, 13:40 Student ma rację.p ani radna powinna dać sobie przyszyć sztucznego.mogłybyście jej wtedy obciągnąć tak jak robicie to innym niedorobione dupy Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: dać się namówić? 05.01.05, 13:44 zadrościszs? chcesz lodzika? do małgosi idź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tymosz Re: dać się namówić? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.01.05, 14:20 no perzecież nie doo ciebie urzędniczy lachociągu.dalekonie zjedziesz w ten sposob. Kariere urzędnizca pzreaz 4 litery zle sie kończy Odpowiedz Link Zgłoś
anamar aska 05.01.05, 15:39 patrz aśka,kiedyś już mówiłam,że jak tylko ktos zaczyna o jacynce gadać,natychmiast sie chamstwo pojawia pod dziwnymi nickami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: dać się namówić? IP: *.asternet.pl / *.asternet.pl 06.01.05, 00:29 hop Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: dać się namówić? 06.01.05, 08:41 ee tam chamstwo. dziewictwo raczej. pierw lachociąg ; 8 liter - do dzioba, a potem myli mu się z 4 literami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: post it! Re: ale rozrywkowy wątek] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 09:26 Taki wątek, jaka jego bohaterka. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: ale rozrywkowy wątek] 12.01.05, 12:57 Gość portalu: post it! napisał(a): > Taki wątek, jaka jego bohaterka....................................................................... .....no co ty?nic nie lepszy???? Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: ale rozrywkowy wątek] 15.01.05, 06:06 Zdecydowanie lepszy - moim zdaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: ale rozrywkowy wątek IP: *.comnet.krakow.pl 06.01.05, 09:37 od cycków do moralności,polityki, dupy, teraz już prawie pornografia ciekawe czy dojdzie do szczytowania ? ten student, to co studiuje ? bo coś mi sie wydaje ,że pożytku z niego nie będzie a publiczny grosz na jego edukację idzie w błoto. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: ale rozrywkowy wątek 06.01.05, 11:13 heniu,ten student już daaaaaaawno skończył studia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak ja_aska :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 09:25 ja_aska napisała: > ee tam chamstwo. dziewictwo raczej. pierw lachociąg ; 8 liter - do dzioba, a > potem myli mu się z 4 literami. Przejdż z tymi tekstami i swoją ferajną na jakies forum dla dorastających dziewcząt i chłopców. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: ja_aska :-( 06.01.05, 09:32 jakos dziwnie antyknajakowi nie przeszkadzają teksty niejakiego tymosza.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Re: ja_aska :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 09:36 Przeszkadzają. Zwróciłem uwagę na ja_aska gdyż pisuje tu od dawna i zaskoczył mnie poziom, który wypłynał z całym prymitywizmem, arogancją, prostactwem i w tym przypadku obleśnością w temacie , który tę ferajnę łączy. Fuj ! Tymosza nie znam ale potępiam jeżeli tego żądasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: ale rozrywkowy wątek IP: *.comnet.krakow.pl 06.01.05, 09:43 post! kogo uważasz za bohatera tego wątku, autora czy też tą panią na zdjeciu ? Muszę przyznać ,że Ana mnie zaskoczyła swoim poczuciem humoru, bo chyba tylko to miała na myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: ale rozrywkowy wątek 06.01.05, 10:56 eee. tam anty. miałam frywolny nastrój to sobie "podworowałam". moze niesmacznie (jak na kobietę) ale czasami czemu nie? poza tym zrobiłam analizę wypowiedzi, więc mam zasługi:-) do tego nikogo nie nawyzywałam, więc mam zasługi dodatkowe:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyran Re: dać się namówić? IP: *.lgroup / *.azal.pl 07.01.05, 21:43 zdjecie "pikne" a komentarz genialny, brawo ANAMAR! Odpowiedz Link Zgłoś