Gość: krzysiek IP: *.cable.ubr06.shef.blueyonder.co.uk 30.09.07, 15:58 Witam czy znacie jakis sklep Tesco w Sheffield, w ktorym pracuje badz pracowalo 22 Polakow? Niedawno uslyszalem to od mojego kumpla. Czy to prawda? Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Tesco w Sheffield IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.09.07, 17:00 co uslyszales na temat tego sklepu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek Re: Tesco w Sheffield IP: *.cable.ubr06.shef.blueyonder.co.uk 01.10.07, 20:10 Tak mnie ciekawi ze tak duza polska obsada. Wszyscy pracujecie na nocki? Odpowiedz Link Zgłoś