23.07.19, 18:48
Witam potrzebuje 50 000 kredytu na splate komornika gdzie mam szanse
Obserwuj wątek
  • maruderek Re: Kredyt 27.12.19, 19:53
   Żaden bank nie udzieli Ci kredytu w takiej sytuacji a bez zabezpieczenia żadna firma pożyczkowa też nie. Możesz liczyć ewentualnie na kilka tysięcy złotych kredytkomornik.com.pl/pozyczka-na-splate-komornika/
  • faraon24 Re: Kredyt 29.12.19, 12:16
   Komunikat od Faraon24:

   1) prywatni inwestorzy jeśli nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej w formie sp. z o.o. lub S.A. i nie są zarejestrowani w RIP prowadzonym przez KNF to: bardzo zły trop, nic dobrego z tego nigdy nie wychodzi a i kredytu też nie będzie

   2) podana strona kredytkomornik* to reklamy pozabankowych pożyczek, które nie są udzielane z zajęciem komorniczym. Są tam np. Profi Credit, Wonga, LendUp (to też Profi Credit) i wiele innych. Pozatym kredyt udzielony osobie z komornikiem i nie przekazany do komornika staje się ukrywaniem majątku przed wierzycielami co jest przestępstwem.

   3) Generalnie jeśli nie ma się prywatnego majątku, który można zastawić (najlepiej nieruchomość z "czystą" księgą wieczystą) to szans nie ma zupełnie nigdzie.

   4) Najlepszym sposobem jest sprzedaż posiadanego majątku i spłata albo jakimś cudem super dobra praca pozwalająca wszystko spłacić.

   5) Od długu nie można uwolnić się kolejnym długiem

   Jeśli ktoś chciałby porad w konkretnej sytuacji to zapraszam do kontaktu przez stronę Faraon24

   Michał Straus

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka