IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 20:43
Konsumowal ktoś to cudo?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marghe_72 Re: Krem Ole IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.05.04, 20:45
      A co to?
      M.
    • Gość: Malinna Re: Krem Ole IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 20.05.04, 20:58
      Miałam tę wątpliwą przyjemność i nie polecam. Smak mocno chemiczny, wanilia
      ledwo wyczuwalna. No i nieprawda, że wyjdą z niego 4 miseczki.
      nie wiem jak się ma rzecz ze smakiem czekoladowym.
      Creme Ole to nowy wymysł - deser Dr. Oetkera - to do Marghe :-)
      • Gość: Marghe_72 Re: Krem Ole IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.05.04, 21:01
        aha, dzieki. Z tego typu gotowców to ja jedynie Budynie (i to nie te
        błyskawiczne) i kisielki
        M.
        • linn_linn Re: Krem Ole 21.05.04, 09:56
          Ja probowalam czekoladowego. Jak ktos ma atak i musi cos slodkiego... Jednak
          zawsze to chemia. Nie da sie ukryc.
          • linn_linn Re: Krem Ole 21.05.04, 09:56
            Robi sie na zimno.
    • Gość: ~KASIA~ Re: Krem Ole IP: 212.160.152.* 21.05.04, 10:12
      fakt - chemia
      fakt - nie wyjdą z tego 4 miseczki - mnie wyszły 2 i spore to one nie były...

      ale mimo świadomości konsumowania chemii muszę "niestety" przyznać, że mnie
      osobiście waniliowy Creme ole smakował - taki dobrze schłodzony w lodówce.
      Co do czekoladowego to się nie wypowiadam, bo jeszcze nie próbowałam.

      Mnie to przypomina smak tych wszystkich deserów budyniowych z bitą śmietaną
      • Gość: CynamonowaMay Re: Krem Ole IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.05.04, 18:52
        Witam!

        Ja też na razie próbowałam tylko waniliowego i wcale nie jest taki zły.
        Zgadzam się, że smak wanilii słabo wyczuwalny i starsznie malutko tego
        wychodzi. Mnie smakuje to troszkę jak zimny budyń.

        Kiedy zobaczyłam to cudo w sklepie strasznie się ucieszyłam, bo myślałam, że
        Dr. oetker wprowadza na nasz rynek swoje PARADISE CREME - chyba
        jedyna "chemia", którą naprawdę uwielbiam.
        Ale niestety to nie to, Paradise Creme jest wyraźnie kremowy nie budyniowy i
        występuje w wielu wariantach smakowych. Nadal więc będę musiała robić porządne
        zapasy w Niemczech.

        Pozdrawiam, CynamonowaMay!
    • okkko Re: Krem Ole 23.05.04, 17:44
      A ja mam pytanie do osób które już jadły- gdzie to można kupić? czy w jakiejś
      sieci marketów sie juz pojawiły bo ja się od dawna rozglądam i nie spotkałam.
      Cały czas liczę na to, że będzie to coś a'la dawny Kaprys tez tej samej firmy-
      do zrobienia na zimnym mleku- mnie bardzo smakował.
      • Gość: aniel Re: Krem Ole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:42
        jadlam czekoladowy, smakowal jak taki gotowy np.bakomy
        wyszly dwie marne miseczki :(
        • linn_linn Re: Krem Ole 24.05.04, 12:07
          Krem czekoladowy warto zrobic samemu. To jednak zupelnie cos innego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka