Gość: Veterinario IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 20:43 Konsumowal ktoś to cudo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marghe_72 Re: Krem Ole IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.05.04, 20:45 A co to? M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malinna Re: Krem Ole IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 20.05.04, 20:58 Miałam tę wątpliwą przyjemność i nie polecam. Smak mocno chemiczny, wanilia ledwo wyczuwalna. No i nieprawda, że wyjdą z niego 4 miseczki. nie wiem jak się ma rzecz ze smakiem czekoladowym. Creme Ole to nowy wymysł - deser Dr. Oetkera - to do Marghe :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marghe_72 Re: Krem Ole IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.05.04, 21:01 aha, dzieki. Z tego typu gotowców to ja jedynie Budynie (i to nie te błyskawiczne) i kisielki M. Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: Krem Ole 21.05.04, 09:56 Ja probowalam czekoladowego. Jak ktos ma atak i musi cos slodkiego... Jednak zawsze to chemia. Nie da sie ukryc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~KASIA~ Re: Krem Ole IP: 212.160.152.* 21.05.04, 10:12 fakt - chemia fakt - nie wyjdą z tego 4 miseczki - mnie wyszły 2 i spore to one nie były... ale mimo świadomości konsumowania chemii muszę "niestety" przyznać, że mnie osobiście waniliowy Creme ole smakował - taki dobrze schłodzony w lodówce. Co do czekoladowego to się nie wypowiadam, bo jeszcze nie próbowałam. Mnie to przypomina smak tych wszystkich deserów budyniowych z bitą śmietaną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CynamonowaMay Re: Krem Ole IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.05.04, 18:52 Witam! Ja też na razie próbowałam tylko waniliowego i wcale nie jest taki zły. Zgadzam się, że smak wanilii słabo wyczuwalny i starsznie malutko tego wychodzi. Mnie smakuje to troszkę jak zimny budyń. Kiedy zobaczyłam to cudo w sklepie strasznie się ucieszyłam, bo myślałam, że Dr. oetker wprowadza na nasz rynek swoje PARADISE CREME - chyba jedyna "chemia", którą naprawdę uwielbiam. Ale niestety to nie to, Paradise Creme jest wyraźnie kremowy nie budyniowy i występuje w wielu wariantach smakowych. Nadal więc będę musiała robić porządne zapasy w Niemczech. Pozdrawiam, CynamonowaMay! Odpowiedz Link Zgłoś
okkko Re: Krem Ole 23.05.04, 17:44 A ja mam pytanie do osób które już jadły- gdzie to można kupić? czy w jakiejś sieci marketów sie juz pojawiły bo ja się od dawna rozglądam i nie spotkałam. Cały czas liczę na to, że będzie to coś a'la dawny Kaprys tez tej samej firmy- do zrobienia na zimnym mleku- mnie bardzo smakował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniel Re: Krem Ole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:42 jadlam czekoladowy, smakowal jak taki gotowy np.bakomy wyszly dwie marne miseczki :( Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: Krem Ole 24.05.04, 12:07 Krem czekoladowy warto zrobic samemu. To jednak zupelnie cos innego. Odpowiedz Link Zgłoś