IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.03, 13:32
Troszkę mało tych informacji :-(( Przy tekście przydałoby się
zdjęcie. Strona wtedy byłaby bardziej interesująca. Może jakieś
przepisy z cynamonem w roli głównej??

Serdecznie pozdrawiam,
adamus
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: Cynamon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.03, 20:59
      Ciekawy pomysl,ale trochę ubogo i zbyt encyklopedycznie.Proszę
      o więcej ciekawych informacji,może trochę poetyczniej i
      apetyczniej?
      • wedrowiec2 Re: Cynamon 31.12.03, 22:35
        Cynamon uzywany jest w zasadzie jako składnik słodkich potraw. Można go
        stosować także do mięsa i sosów. Jest składnikiem mieszanek przyprawowych -
        curry, 5 smaków i innych.
        Często dodaję go do duszonych piersi kurczęcich(?) razem z suszonymi śliwkami i
        rodzynkami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka