Dodaj do ulubionych

wirusówka

21.11.07, 13:19
Mój mały złapał wirósówkę podobno( ja myslę ze to dziąsełka slini się i gryzie
paluszki ) ma tylko małe rozwolnienie nie ma temperatury jest pogodny ma
apetyt w związku z tym mam pytanie bo jurto mamy wizytę na bioderka mogę z nim
wyjść na dwór ??
Obserwuj wątek
    • mikolaj_danko Re: wirusówka 21.11.07, 20:45
      Myślę, że tak.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka