jasiek-2007
21.11.07, 13:19
Mój mały złapał wirósówkę podobno( ja myslę ze to dziąsełka slini się i gryzie
paluszki ) ma tylko małe rozwolnienie nie ma temperatury jest pogodny ma
apetyt w związku z tym mam pytanie bo jurto mamy wizytę na bioderka mogę z nim
wyjść na dwór ??