IP: *.connect.netcom.no 29.05.17, 09:28
Czy gabinet alfadent jeszcze istnieje? Bylam z synem podczas urlopu w Polsce w tamtym roku i mlody byl bardzo zadowoliny. Chcialam umowic nas na wizyte, ale i na e-maila nikt nie odoowiada ani tel. Ewentualnie czy ktos moze polecic dobrego stomatologa z podejsciem do dzieci, ale zeby leczyl tez doroslych?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka