stahokamien
26.02.12, 12:46
Mam pytanie czy zdarza Wam się jeździć czasami ulicą Kopernika i czy nie denerwują Was te samochody, które rzędem stoją na Kopernika przed tym długim blokiem robiąc tym samym z tej ulicy drogę jednokierunkową? Ja rozumiem, że nie mają gdzie parkować ale stawiają te samochody jeden za drugim, że nie sposób wyminąć się z innym samochodem i nie ma nawet gdzie zjechać. Proszę bardzo mieszkańców tam parkujących, aby pomyśleli też o innych kierowcach i przynajmniej robili co kilkanaście metrów odstęp, żeby można było gdzieś zjechać jak z naprzeciwka jedzie inne auto. W końcu ulica jest też do jeżdżenia a nie tylko do parkowania i póki co nie ma statusu jednokierunkowej.