yoma 14.10.11, 13:02 (nie mylić z jaśminowcami) przywiozłam wczoraj ze Wsi i właśnie upchnęłam kolanem w chałupie pączków a pączków, jak to się rozwinie, jak to zacznie pachnieć... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lellapolella Re: Jaśminy 14.10.11, 13:25 jak to się rozwinie, jak to zacznie pachnieć... to dasz fotę, nie? :) Odpowiedz Link
yoma Re: Jaśminy 14.10.11, 14:07 Co mam nie dać, tylko nie wiem, jak zapach załączyć. A taka bugenwilla na przykład. Wszędzie piszą, żeby ją zimować jak najchłodniej, byle powyżej zera. A na takich Kanarach to ona sobie przecież rośnie cały rok w ogródkach i nikt jej nie zimuje, a tam poniżej 18 nie spada. To ja ją może po prostu kolanem na kuchennym oknie, hę? Odpowiedz Link
se_nka0 Re: Jaśminy 14.10.11, 17:04 Kolanem, zmieszczą się! Tylko gdzie Wy się zmieścicie??? Aaaa na Wsi jakoś przezimujecie :) Odpowiedz Link