14.10.11, 13:02
(nie mylić z jaśminowcami) przywiozłam wczoraj ze Wsi i właśnie upchnęłam kolanem w chałupie

pączków a pączków, jak to się rozwinie, jak to zacznie pachnieć...
Obserwuj wątek
    • lellapolella Re: Jaśminy 14.10.11, 13:25
      jak to się rozwinie, jak to zacznie pachnieć...
      to dasz fotę, nie?
      :)
      • yoma Re: Jaśminy 14.10.11, 14:07
        Co mam nie dać, tylko nie wiem, jak zapach załączyć.

        A taka bugenwilla na przykład. Wszędzie piszą, żeby ją zimować jak najchłodniej, byle powyżej zera. A na takich Kanarach to ona sobie przecież rośnie cały rok w ogródkach i nikt jej nie zimuje, a tam poniżej 18 nie spada. To ja ją może po prostu kolanem na kuchennym oknie, hę?
        • se_nka0 Re: Jaśminy 14.10.11, 17:04
          Kolanem, zmieszczą się! Tylko gdzie Wy się zmieścicie??? Aaaa na Wsi jakoś przezimujecie :)
          • yoma Re: Jaśminy 14.10.11, 17:12
            Taaa, patrz foto...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka