Dodaj do ulubionych

trochę prywaty

26.04.14, 14:40
to córeczka bliskich znajomych moich kuzynków i również wnuczka ludzi, których znam osobiście (Trójmiasto to grajdół, wszyscy się znają). znam te historie od lat, bywały naprawdę trudne momenty.
proszę w imieniu rodziny o poparcie.
www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=10449
i dla fejsowych strona poparcia
www.facebook.com/events/1428292480755402/?ref_dashboard_filter=upcoming
Obserwuj wątek
    • annaod Re: trochę prywaty 26.04.14, 16:19
      zrobione
    • moonshana Re: trochę prywaty 26.04.14, 16:45
      wykonano.
    • edziakrys Re: trochę prywaty 26.04.14, 18:13
      Mówisz-masz! ;)
    • wadera3 Re: trochę prywaty 26.04.14, 19:15
      Zrobione
      • andziaos Re: trochę prywaty 27.04.14, 01:04
        już przedwczoraj podpisałam petycję:) i udostępniłam na FB.
        Fundacja Chustka puściła w obieg:) to się w głowie nie mieści:/
        • se_nka0 Re: trochę prywaty 27.04.14, 14:08
          Gotowe.
    • leloop Re: trochę prywaty 27.04.14, 20:54
      a to Ania
      https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31.0-8/10256658_680629731983611_1269218356364725248_o.jpg
      • leloop Re: trochę prywaty 28.04.14, 10:34
        Ania i Julek, jej kolega chory na te sama chorobę
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,15864507.html?i=4
    • kizuk Re: trochę prywaty 28.04.14, 17:15
      Podpisałam
      • dorkasz1 Re: trochę prywaty 03.05.14, 14:23
        Ja też podpisałam.
        • leloop Re: trochę prywaty 03.05.14, 19:32
          dziękuje w imieniu, podawajcie dalej :)
          • lellapolella Re: trochę prywaty 26.05.14, 15:33
            zdaje się, że kupa z tą refundacją, no nie? Co za kraj:( Na ich miejscu rozważyłabym emigrację, choćby na Słowację
            • edziakrys Re: trochę prywaty 26.05.14, 22:38
              Córka znajomych miała nowotwór w kolanie z guzami na płucach; zoperowali, podają chemię, ale konkretne leczenie w Polsce nie jest refundowane. Jej mama jest pielęgniarką, uczy się bardzo intensywnie niemieckiego, żeby wyemigrować, nabyć prawa do ubezpieczenia i leczyć BEZPŁATNIE swoje piętnastoletnie dziecko w niemieckim kraju.
              • dorkasz1 Re: trochę prywaty 27.05.14, 09:38
                No żesz kwa mać! Gdzie my żyjemy? Czy to jakiś barbarzyński kraj? Może niedługo zaczną przeprowadzać selekcję i co słabszych zrzucać ze skały?
                • edziakrys Re: trochę prywaty 27.05.14, 13:02
                  Jak już narzekamy to czy jest jakaś logika w tym, że pracując u kogoś na etacie i prowadząc swoją działalność płaci się podwójną składkę zdrowotną? Na chusteczkę?! tak jakby miało to znaczyć, że będzie się stało w krótszej kolejce do lekarza! Może lepiej było by opłacać podwójną składkę emerytalną?
            • leloop Re: trochę prywaty 27.05.14, 13:27
              Kontynuacja akcji zbierania podpisów : www.facebook.com/events/1428292480755402/ Kto już podpisał, oczywiście petycji nie podpisuje ponownie, ale może nadal zapraszać innych. Niestety na poprzednim wydarzeniu nie było to już możliwe, ponieważ 12 maja minął :) Dlatego konieczne było utworzenie nowego :)
              Jak można nam pomóc:
              1. Podpisując petycję i zapraszając do tego samego znajomych. Informacja jak to zrobić znajduje się tu: atypowyhus.blogspot.com/p/podpisz-petycje.html oraz w drugim komentarzu pod tym postem
              2. Pisząc ( nawet codziennie) mail i/lub sms do Rzecznika Ministra Zdrowia Pana Krzysztofa Bąka tel. kom. 784 005 898, e-mail: k.bak@mz.gov.pl Treść: "Zwracam się z oficjalnym pytaniem o wyjaśnienie przyczyny dla której Minister Zdrowia odmówił refundacji leczenia Solirisem Annie Lisieckiej" Powinna być neutralna, bo nie chcemy nikogo obrazić czy z antagonizować
              3. Pisząc i wysyłając tradycyjny list poparcia, lub prosząc o to znane osoby z mediów, polityki itp. Jak to zrobić dowiecie się tu: atypowyhus.blogspot.com/p/listy-poparcia.html

              zbiórka podpisów i nękania rzecznika trwa nadal
              jest tez adres bloga gdzie informacje są ciągle aktualizowane
              • andziaos Re: trochę prywaty 28.05.14, 00:16
                Leloop ten ostatni link wypluwa, ,że strona nie istnieje.
                • leloop Re: trochę prywaty 28.05.14, 08:14
                  blog jako taki istnieje, może już usunęli stronę. a czego chcesz się konkretnie dowiedzieć ? sprawdzę na fb jeśli nie masz tam konta.
                  • leloop Re: trochę prywaty 28.05.14, 08:16
                    u góry są różne działy, m. in. LISTY POPARCIA, tam działa
                    atypowyhus.blogspot.fr/
                    • andziaos Re: trochę prywaty 29.05.14, 00:47
                      już dawno podpisałam, nie potrzebuję niczego więcej się dowiedzieć. Po prostu zauważyłam, że link nie działał:) Bo może warto dać im znać.
                      • leloop Re: trochę prywaty 29.05.14, 10:26
                        Andzia, to chyba niedoskonałość blogspota bo adresy linków są takie same.
                        • leloop Re: trochę prywaty 29.05.14, 10:30
                          już wiem w czym problem. wyszukiwarka "czyta" użyty przeze mnie do zrobienia kursywy znaczek [/i], pojawia się on po kliknięciu w pasku adresu, chociaż w poście go nie widać. czyli to niedoskonałość gazety.pl :/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka