akna74
01.08.06, 22:30
Wkoncu oczekałam sie fotelika. Odebrałam- na nim napis bobbiway. Ok moze juz
nie robia easyboba? Rozpakowuje a tu maxymalna tandeta! normalnie szok i
skandal! Słysząłyscie o tym foteliku? Nie wiem co teraz z nim zrobic? zresztą
nigdzie na stronach implastu nie ma nic na temat tego fotelika a na foteliku
(a raczej na okryciu) jest napis implast. Chińska podroba?