Dodaj do ulubionych

Fotelik do Volanta

01.08.06, 22:30
Wkoncu oczekałam sie fotelika. Odebrałam- na nim napis bobbiway. Ok moze juz
nie robia easyboba? Rozpakowuje a tu maxymalna tandeta! normalnie szok i
skandal! Słysząłyscie o tym foteliku? Nie wiem co teraz z nim zrobic? zresztą
nigdzie na stronach implastu nie ma nic na temat tego fotelika a na foteliku
(a raczej na okryciu) jest napis implast. Chińska podroba?
Obserwuj wątek
    • ma_ti Re: Fotelik do Volanta 02.08.06, 08:03
      Tez zamówiłam fotelik i czekam. Napisz czy ten nowy fotelik jest dopuszczony do
      ruchu autkiem i czy ma jakieś certyfikaty czy jak to się tam nazywa. Chodzi o
      to czy jest bezpieczny i w jakim autku bedziesz go używać - czy pasy w
      samochodzie go zapną. Moja znajoma zamówiła fotelik Roan'a i oddała bo pasy w
      aucie były zbyt krótkie.
      Pzdr
      • akna74 Re: Fotelik do Volanta 02.08.06, 09:43
        No własnie... pasy ledwo ledwo sie dopinały na siłe!
        Niby miał tam jakis napis ze certyfikat ale jak dla mnie jakis taki mało
        prawdopodobne zeby go miał. Poza tym maż zadzwonił do implastu i zapytał sie o
        ten fotelik a tam mówią "bobbiway? przez i? czy przez y?" maż mówi ze przez i a
        oni na to ze to ich produkt ale chyba w chinach sie pomylili i zle napisami...
        W porównaniu z maxi cosi to jest taka tandeta ze nie chciałabym jej za 50
        zł.... a zapłacilismy 330zł..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka