gagat100
04.05.04, 17:17
Dlaczego po pierwszym poronieniu nie wykonuje sie badan tylko twierdzi ze tak
musi byc nie lepiej zapobiec nastepnemu??
Bylam w 9/10 tyg jak obumarl mi plod zabieg 11 tydz, wynik hisp-pat niw
wskazal przyczyny lekarz nie kazal robic badan tylko powiedzial ze jak bede w
ciazy przepisze duphaston!!
Prosze o wytlumaczenie po co i na co wykonuje sie badania i czemu maja
zapobiec:
cytomegalia
taxoplazmoza
prolaktyna
progesteron