Forum Zdrowie Dieta Dieta South Beach
ZMIEŃ
      kapusta

kapusta

(9 wyników)
    • Jeszcze jedno...zastanawialam sie dzis czy dozwolona jest czerwona kapusta...nie znalazlam jej w tabelach...cos mi podpowiada, ze raczej nie wolono, kupilam wiec glabek bialej... Co myslicie??
    • Co mozna z niej zrobic? Można ją tradycyjnie ugotowac z odrobina oleju i bez zaciągania mąką? Jestem jeszcze na I fazie. Od poniedzialku druga, przy czym wyjeżdżam w góry, będę jadala podawane posilki i liczę na to, ze będzie w czym wybrac.
    • hej zaczynam od jutra SB bo tyle sie o niej naczytałam i o efektach plazowiczek ze postanowilam sprobowac. Najgorsze problemy mam ze sniadaniami wogole nie mam koncepcji co jesc????? No i niestety z porami posilkow. Sniadanie jem w domku o 6.30 bo czytalam ze trzeba w godzine po przebudzeniu, a potem to juz roznie. jak jestem zawalona robota w pracy to nawet nie chce mi sie jesc a to niestety zle i nie wiem jakie pory ustalic. Pracuje od 8 - 16 w domu jestem o 17. Aha no i pytan...
    • Witam, zaczynam od jutra, mam nadzieje ze sie uda, licze na wsparcie. pozdrawiam
    • bo grzechach czwartkowo-piątkowych przyszedł czas na weekend u koleżanki, i tam już nie było szans na jakąkolwiek dietke... w każdym razie od jutra zaczynam znowu 1 faze, ale tym razem z większymi szansami na przetrwanie, bo namówiłam mamę, więc w domu nie bedzie żadnego żarcia niezgodnego z zasadami, a co za tym idzie - żadnych pokus. od jutra zatem tu bede wpisywać co zjadłam.
    • Kilka dni a dokladnie 4 mnie nie bylo, bo mialam odwiedziny i musialam byc swietna goscicielka czego efektem byly 3 dni plazowania (na granicy 1.i 2.fazy) zakrapiane alkoholem..:-(ale bawilam sie na maksa wiec nie zaluje i od wczoraj znowu wszystko wg planu! Co zjadlam przez tych kilka dni(bo obiecalam pisac codziennie i z grzeszkami) SRODA salatka(kapusta pekinska,ogorek,pomidor,2 serki topione light) oscypek,ser plesniowy(3 cienkie plasterki)+duszone warzywka-niestety bylo tam k...
    • mam wrazenie że mój organizm zaczyna się buntować... jestem na diecie 10 dzien ale przez ten caly czas miałam mega problemy z oproznianiem, wiec w koncu wybralam sie do lekarza a ta zalecila mi pewne tabletki i herbatki normosan... wypilam a dzis przezywam katusze :P moj problem tego tymu trwa od kiedy pamietam, mialam jednak nadzieje ze dieta cos tu pomoze, a stalo sie wręcz przeciwnie...chyba jeszcze spowolniła!!! i nie wiem czy nie bede przeginała ciągnąc nadal 1 faze, moze delikat...
    • Cześć dziewczyny:) Sporo czasu minęło od mojego pierwszego podejścia (całkiem było udane, -3 kilo po 1 fazie, przeszłam to lekko i przyjemnie, spodnie sie zrobily sympatycznie luzne) tylko że przejscie na 2 faze to byla katastrofa; głównie pod względem slodyczy, tak jakby jabłka na które się rzuciłam przypomniały mi o cukrze- i koniec :( później starałam się uważać co jem, z chlebem pożegnałam się już dawno i nie tęsknię, no ale te cholerne słodycze..ale mamy nowy rok, święta się ...
    • 2 podejscie dzis rozpoczęte..licze że rowniez wytrzymam i zgubie troche kg...cel wyznaczony...zrobię sobieprezent na urodzinki w postaci mniejszej mnie;) 30.05.05. - 1dzień ś: quiche ze szpinaku, papryki, cebuli, jajek i ser 17%, piekę zawsze więcej dziele na części i do zamrażalki a później tylko do mikrofali i idanie gotowe o: podzielony na 2 części: 2 jajka gotowane, pomidor, 1/2 ogórka zielonego k: sałatka: kapusta pekińska, paluszki krabowe, ogórek kiszony + sos czosnkowy z 1 ły...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się