Dodaj do ulubionych

quinny buzz

10.06.15, 16:36
przepraszam za mnogość wątków, ale nie mogę się na nic zdecydować..
Mogę obejrzeć i kupić ten wózek: olx.pl/oferta/quinny-buzz-CID88-IDasGVr.html
podobno ma ok 4 lata... ale wolę spytać ekspertki wink co sądzicie o tej ofercie?
Obserwuj wątek
    • sinaga Re: quinny buzz 10.06.15, 17:15
      Ekspertem nie jestem ale cos napisze. Quinny buzz jest wozkiem majacym skrajnie rozne opinie. Tu na forum nie cieszy sie popularnoscia.
      Ja go kiedys mialam i b.lubilam. Mam do niego duzy sentyment, ale...
      Buzz to wybor dla kogos kto szuka wozka z przestawianym siedziskiem. W jego przypadku przy ustawieniu siedziska przodem do mamy, nie ma pozycji siedzacej(!). Jest lezaca i pollezaca. Wielka szkoda.
      Gdyby tak nie bylo moze nawet kupilabym go drugi raz.
      • blablanie Re: quinny buzz 10.06.15, 19:10
        no wiem, ale mam mutsy'ego transportera, który jakoś daje radę (o dziwo!) tylko przeszkadza mi, że:
        nie ma amortyzacji i pompowanych kół,
        nie ma pozycji leżącej, chociaż mojej córce to chyba nie przeszkadza
        nie można odwrócić siedziska..,
        pozostałe rzeczy bym przeżyła...
        Czy buzz poradzi sobie w trudnym terenie? bo chyba jest amortyzowany?
        Czy ktoś wie, z którego roku jest ten buzz z oferty?
        • szangala_23 Re: quinny buzz 10.06.15, 20:38
          ten buzz, hmm wiem ze na bank ma stara torbe bo ma stare logo big_grin ma zalozone to siedzisko 18+, dopytaj o to siedzisko takie babczaste miekkie dla mlodszych dzieci. mialam buzza - kupowalam dla najstarszego syna w 2007 roku. mialam juz ta wersje poliftowa wink pamietam jak w sklepach sie wkurzalam bo kolo przednie sie ślizgało i stawalo deba wink w trudny teren typu las i jakies tam wertepy - nie polecam - trzesie, amortyzacji zadnej nie ma smile on tylko ladnie wyglada i nadal robi to wrazenie wooow wink popros o zdjecie tej rury bo ona bardzo czesto sie wgina i paskudnie wyglada w tym miejscu w ktorym styka sie z podnozkiem. dopytaj o regulacje wysokosci raczki czy dziala, o hamulec, czy rozkladanie dziala. popros o zdjecie kolpakow z bliska bo one tez sie szybko rysuja i brzydko wygladaja.
    • annulka79 Re: quinny buzz 10.06.15, 21:47
      Mnie rzuciła się w oczy blokada wózka po złożeniu. W modelu ok. 4 letnim powinna być inna, na dole a nie taka wystająca na rączce. Myślę że stelaż jest z lat 2006-2007.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka