3 dni po sterylizacji. Kicia 14 godzin po zabiegu juz piła, potem trochę zjadła. Nie wymiotowała. 2 doby "po" chwiała sie i była słaba, do tyłu chodziła... w 3 dniu nawet już na schody sie wdrapała i na kanapę. Jak sie wtuliła to nawet motorek włączyła!

i burczała pól godziny.
Ale...jest smutna, apatyczna,chowa sie pod łożko, nic jej nie interesuje. co prawda troche je, pije, załatwia się i chodzi za mna po mieszkaniu, ale serce mi pęka jak ja widzę taka niemrawą... ile trwa takie otępienie?