hell
23.08.04, 11:51
no tak poniedzialek dzis....dlatego pozwole sobie zacytowac post ..
,,Pytanie do znawców kocich obyczajów. Co zrobic by pozbyć się, w sposób
pokojowy, panskich i bezpańskich kotów (bardziej dziestu niz nastu)
odwiedzajacych ogrodek przydomowy w celach toaletowych? Kupno psa nie wchodzi
w rachubę ze wzgledu na stareńkiego piesia dozywajacego swych dni.
Podłączenie ogrodzenia do pradu tez nie wchodzi w grę."
LUDZIE nie mam slow i tyle...