Dodaj do ulubionych

Sławny forumowicz

07.07.05, 16:02
Patrzcie, podziwiajcie. Po Romanie to już drugi (o ile kogoś nie zgubiłem,
jakby co to przepraszam)
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2807825.html
Obserwuj wątek
    • roman_j Re: Sławny forumowicz 08.07.05, 08:59
      Wygląda na to, że nasze forum to kolebka ludzi sukcesu i ulubieńców mediów. ;-))))
      Kto nastepny? :-))
      • ernest_pinch Re: Sławny forumowicz 21.07.05, 23:49
        ...a ja dodam ze skromny i sympatyczny :)
      • mika_p Re: Sławny forumowicz 11.08.05, 14:13
        roman_j napisał:

        > Wygląda na to, że nasze forum to kolebka ludzi sukcesu i ulubieńców mediów.
        > ;-))))
        > Kto nastepny? :-))

        Jak się pominie ten fragment o ludziach sukcesu, albo zastąpi ich
        sfrustrowanymi obywatelami, to nastepna jestem ja :-))
        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2864467.html
        • zenobius1 Re: Sławny forumowicz 12.08.05, 12:08
          Sukcesy masz bo poruszasz się po mieście pomimo wszystko. A znam takie które
          rezygnowały.:-))

          FR kuźnią talentów?
          • roman_j Re: Sławny forumowicz 12.08.05, 14:21
            zenobius1 napisał:

            > FR kuźnią talentów?

            To samo chciałem napisać. :-))
            W końcu jeden z naszych podtytułów zobowiązuje. Mamy być inkubatorem kapitalu
            społecznego. Oby tak dalej. :-))
        • roman_j Re: Sławny forumowicz 12.08.05, 14:22
          Ależ jesteś jak najbardziej kobietą sukcesu. Walczysz o słuszną sprawę, a Twój
          głos został usłyszany. Gratulacje! :-))
        • hiubi Re: Sławny forumowicz 05.09.05, 23:42
          nie ma już na portalu. Ktoś może mi podesłać na maila.
    • roman_j Re: Sławny forumowicz 07.09.05, 00:06
      Teraz dla odmiany wspomnieli o Moooni. Co prawda na samym końcu, ale też się liczy:
      miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,2903982.html ;-))
    • mika_p Re: Sławny forumowicz 19.05.06, 16:23
      Ten opisywany pan z lapciem w parku technologicznym to też nasz człowiek
      wszak :))
      miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3355212.html
      • roman_j Re: Sławny forumowicz 19.05.06, 16:27
        mika_p napisała:

        > Ten opisywany pan z lapciem w parku technologicznym to też nasz człowiek
        > wszak :))
        > <a href="miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3355212.html"
        > target="_blank">miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3355212.html</a>

        Racja. Wygląda na to, że mamy na forum eksperta. Szkoda tylko, że ostatnio nie
        ma czasu u nas popisać. :-))
        • hiubi Re: Sławny forumowicz 09.09.06, 01:06
          Ktoś mnie wołał ;-))
          Sorry jakoś ostatnimi czasy brak czasu na necik :-(

          Nie obiecuję, ale mam nadzieję, że się poprawię.
          • roman_j Re: Sławny forumowicz 09.09.06, 08:16
            Ostatnimi czasy? Toż to całą wieczność nie widzieliśmy Cię na forum. Ale
            doceniam to, że przynajmniej dałes znak życia. :-))
            • hiubi Re: Sławny forumowicz 13.09.06, 22:06
              Kiedyś byłem zajęty maksymalnie służbowo, teraz doszło jeszcze pewne prywatne wydarzenie :-) zarobiony jestem ;-))
              • roman_j Re: Sławny forumowicz 13.09.06, 22:42
                hiubi napisał:

                > Kiedyś byłem zajęty maksymalnie służbowo, teraz doszło jeszcze pewne prywatne
                > wydarzenie :-) zarobiony jestem ;-))

                Gratuluję. Bez wzgldu na to, czy słusznie się domyślam, co to za wydarzenie
                osobiste. Ech, te kobiety, zajmują człowiekowi tyle czasu... ;-))
              • moooni Re: Sławny forumowicz 22.09.06, 00:58
                hiubi napisał:

                > Kiedyś byłem zajęty maksymalnie służbowo, teraz doszło jeszcze pewne prywatne
                w
                > ydarzenie :-) zarobiony jestem ;-))



                no pochwal się, córka czy syn? :)

                M.
                • roman_j Re: Sławny forumowicz 24.09.06, 17:27
                  moooni napisała:

                  > no pochwal się, córka czy syn? :)

                  Ty coś wiesz, czy sprawdzasz, jak jesteś domyślna? ;-))
                  • hiubi Re: Sławny forumowicz 27.09.06, 22:40
                    Pudło :-]
                    Ale nic więcej nie napiszę. Jak to w modzie teraz "Dowiecie się Państwo w odpowiednim czasie" :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka