zenobius1 07.07.05, 16:02 Patrzcie, podziwiajcie. Po Romanie to już drugi (o ile kogoś nie zgubiłem, jakby co to przepraszam) serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2807825.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roman_j Re: Sławny forumowicz 08.07.05, 08:59 Wygląda na to, że nasze forum to kolebka ludzi sukcesu i ulubieńców mediów. ;-)))) Kto nastepny? :-)) Odpowiedz Link
ernest_pinch Re: Sławny forumowicz 21.07.05, 23:49 ...a ja dodam ze skromny i sympatyczny :) Odpowiedz Link
mika_p Re: Sławny forumowicz 11.08.05, 14:13 roman_j napisał: > Wygląda na to, że nasze forum to kolebka ludzi sukcesu i ulubieńców mediów. > ;-)))) > Kto nastepny? :-)) Jak się pominie ten fragment o ludziach sukcesu, albo zastąpi ich sfrustrowanymi obywatelami, to nastepna jestem ja :-)) serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2864467.html Odpowiedz Link
zenobius1 Re: Sławny forumowicz 12.08.05, 12:08 Sukcesy masz bo poruszasz się po mieście pomimo wszystko. A znam takie które rezygnowały.:-)) FR kuźnią talentów? Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 12.08.05, 14:21 zenobius1 napisał: > FR kuźnią talentów? To samo chciałem napisać. :-)) W końcu jeden z naszych podtytułów zobowiązuje. Mamy być inkubatorem kapitalu społecznego. Oby tak dalej. :-)) Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 12.08.05, 14:22 Ależ jesteś jak najbardziej kobietą sukcesu. Walczysz o słuszną sprawę, a Twój głos został usłyszany. Gratulacje! :-)) Odpowiedz Link
hiubi Re: Sławny forumowicz 05.09.05, 23:42 nie ma już na portalu. Ktoś może mi podesłać na maila. Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 07.09.05, 00:06 Teraz dla odmiany wspomnieli o Moooni. Co prawda na samym końcu, ale też się liczy: miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,2903982.html ;-)) Odpowiedz Link
mika_p Re: Sławny forumowicz 19.05.06, 16:23 Ten opisywany pan z lapciem w parku technologicznym to też nasz człowiek wszak :)) miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3355212.html Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 19.05.06, 16:27 mika_p napisała: > Ten opisywany pan z lapciem w parku technologicznym to też nasz człowiek > wszak :)) > <a href="miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3355212.html" > target="_blank">miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3355212.html</a> Racja. Wygląda na to, że mamy na forum eksperta. Szkoda tylko, że ostatnio nie ma czasu u nas popisać. :-)) Odpowiedz Link
hiubi Re: Sławny forumowicz 09.09.06, 01:06 Ktoś mnie wołał ;-)) Sorry jakoś ostatnimi czasy brak czasu na necik :-( Nie obiecuję, ale mam nadzieję, że się poprawię. Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 09.09.06, 08:16 Ostatnimi czasy? Toż to całą wieczność nie widzieliśmy Cię na forum. Ale doceniam to, że przynajmniej dałes znak życia. :-)) Odpowiedz Link
hiubi Re: Sławny forumowicz 13.09.06, 22:06 Kiedyś byłem zajęty maksymalnie służbowo, teraz doszło jeszcze pewne prywatne wydarzenie :-) zarobiony jestem ;-)) Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 13.09.06, 22:42 hiubi napisał: > Kiedyś byłem zajęty maksymalnie służbowo, teraz doszło jeszcze pewne prywatne > wydarzenie :-) zarobiony jestem ;-)) Gratuluję. Bez wzgldu na to, czy słusznie się domyślam, co to za wydarzenie osobiste. Ech, te kobiety, zajmują człowiekowi tyle czasu... ;-)) Odpowiedz Link
moooni Re: Sławny forumowicz 22.09.06, 00:58 hiubi napisał: > Kiedyś byłem zajęty maksymalnie służbowo, teraz doszło jeszcze pewne prywatne w > ydarzenie :-) zarobiony jestem ;-)) no pochwal się, córka czy syn? :) M. Odpowiedz Link
roman_j Re: Sławny forumowicz 24.09.06, 17:27 moooni napisała: > no pochwal się, córka czy syn? :) Ty coś wiesz, czy sprawdzasz, jak jesteś domyślna? ;-)) Odpowiedz Link
hiubi Re: Sławny forumowicz 27.09.06, 22:40 Pudło :-] Ale nic więcej nie napiszę. Jak to w modzie teraz "Dowiecie się Państwo w odpowiednim czasie" :-) Odpowiedz Link