11.09.03, 23:10
od 3 godzin spedzam ''milo'' czas na lotnisku okecie...opoznienie
za 30 minut lece do Egiptu na 3 tygodnie
do zobaczenia po moim powrocie...piszcie duzo...zostawilam wam troszke rzeczy
do czytania - fragmenty moich roznych prac pisanych na studiach...mam
nadzieje, ze sie wam spodobaja
buziaczki
Obserwuj wątek
    • hannamay Re: LECE 12.09.03, 02:07
      Powodzenia i niesamowitych wrazen!

      hannamay

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka