Dodaj do ulubionych

NETIA - brak poszanowania dla klienta

IP: 81.219.86.* 02.08.10, 12:33
Witam serdecznie. Od końca roku 2009 nasza firma jest klientem firmy
Netia. W momencie podpisywania umowy firma miała inną nazwę, ale
odrazu zostało to zaznaczone, że jesteśmy w trakcie zamykania jednej
firmy a otwierania drugiej i od początku 2010 roku prosiłiśmy o
zmainę nazwy firmy na faktórach. Wnioskowaliśmy również z końcem , o
roku, jak nazwa firmy uległa zmianie, o cesję. Od początku roku na
infolinie były z naszej strony telefony z pytaniem o cesję.
Pracownicy za każym razem mówili coś w stylu - "oczywicie, przed
chwileczką wprowadziłam do systemu informację, myslę że już w
przeciągu tygodnia ten dokument powinien do Pańśtwa trefić".
Tymczasem faktura styczniowa przyszłą na zły adres firmy, co nie
mogło byc wrzucone do kosztów aktualnej działalności. Kolejne
telefony skutkowały podobnymi rezultatami. Lutowa faktura przyszła
ponownie na złą nazwę.
Po napisaniu skargi w miesiącu marcu Netia się ustosunkowała i
wysłała w końcu do nas cesję, ale nie wysłałą żadnych not
korygujacych ani poprawionych faktór za styczeń i luty przez co
nadal nie mogliśmy uregulować należności. Pisaliśmy nadal,
prosiliśmy o rozwiązanie tej sytuacji, wysyłaliśmy wystawione rpzez
nas noty korygujące poprawiające adresata usługi. Netia ciągle
milczała. Kolejne telefony na infolinię Netii upweniały nas tylko,
że w systemie o naszym problemie i naszych intereencjach nie ma nic
wspomnianego, co skutkowało na nowo i nowo tłumaczeniem o co nam
chodzi, kolenymi prośbami o odesłanie podpisanych not korygujacych,
lub o wysłaniu poprawionych faktór. Zostały napisane 2 kolejne
skargi. W międzyczasie Netia zleciła przeciko naszej firmie
potępowanie komornicze za nieuregulowanie faktóry styzniowej i
lutowej.
Czy takie postępowanie ma się jakkolwiek do głoszonego przez Netię
hasła: klientomania? Nasze interwencje i prośby były nieustannie
lekceważone, za to prawa Netii co do otrzymywania pieniędzy bardzo
wyeksponowane. Obecnie jest przez nich rozpatrywana kolejna skarga,
rezultat jest do przewidzenia.
Prosimy o poradę, co możemy zrobić w takiej sytuacji przeciwko
niekompetencji i nieuczciwości działań firmy Netia?
Obserwuj wątek
    • Gość: alan Re: NETIA - brak poszanowania dla klienta IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.10, 20:53
      Szkoda że nie odwiedziłem tego forum wcześniej - z nimi to jakas katastrofa jest
    • Gość: :) Re: NETIA - brak poszanowania dla klienta IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.09.10, 09:02
      fakturach a nie "faktórach"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka