1zorro-bis 21.03.13, 07:36 jak tych durniow wsadza do paki i skaza na kare chlosty to moze sie opamietaja.... wyborcza.pl/1,75248,13601140,Ambasada_w_Katarze_ostrzega_Polakow__Zachowujcie_sie.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lila_inc Re: Polak potrafi...... 25.03.13, 16:09 Palenie papierosów? To od dawna zabronione Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Polak potrafi...... 25.03.13, 16:11 ty zorro jak pies ogrodnika jesteś sam nie możesz i innym żałujesz to już nic na "p" w samolotach robić nie można ? Odpowiedz Link
mk968 Re: Polak potrafi...... 25.03.13, 17:35 można modlić się za Donalda T o dar rostropności Odpowiedz Link
skiela1 Re: Polak potrafi...... 25.03.13, 18:52 Poczytalam te wypowiedzi pod artykulem (a jest ich 300+).No wiec Polacy to chamy i prostaki - ciekawe kim sa ci komentujacy. Wiecie co...chyba nie ma kraju na ziemi zeby jego obywatel tak negatywnie pisal o swoich rodakach. Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Polak potrafi...... 25.03.13, 19:19 A jak sądzisz, jaka jest tego przyczyna ? Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 08:42 "premier z Krakowa" - Jasiu Maryska Rokita juz tego doswiadczyl, ze Polak nie wszedzie moze byc panem...... Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 15:02 Na pewno masz swoją opinię ale nie podzielisz się z nią z obawy o posądzenie o nienawiść do Polaków a nawet o pogardę do tej specyficznej skądinąd społeczności Odpowiedz Link
skiela1 Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 15:46 Nie mam jakiejs zdecydowanej opinii.Widze teraz w prasie jakas dziwna nagonke,ktora prawde mowiac z niczego sie nie wziela.Sa pewnie przypadki takiego zachowania,ale czy tylko Polacy tak sie zachowuja? to samo mozna powiedziec o Wlochach,Amerykanach,Niemcach (hehe) i innych. Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 16:03 Na pewno jest jak mówisz, że i tu i tu istnieją podobne zachowania. Jednak skala zjawiska 'tu i tu' w/g mnie jest zdecydowanie na naszą niekorzyść. Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 17:06 Polak potrafi ? "MUSICIE TO PRZECZYTAC !!! PILNE !!! WAZNE !!!! CYTAT: Kasia Tusk, córka jaśnie panującego dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmującego się całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne środki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakiś tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe, aby tak wysoka suma pieniędzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjeżdżając ze swojego mieszkania w centrum Gdańska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia się pytanie, skąd Katarzyna T. posiadała tak znaczne środki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu, podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wysokości 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są, jakie powiązania pomiędzy upadającym Amber Gold, a córką premiera? Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michał Tusk plątał się w wyjaśnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze ?" Jeśli to prawda chciałbym wiedzieć skąd obywatelka Katarzyna Tusk dysponuje takim środkami. Ale czy dowiem się, skoro NSA wydał wyrok w którym stwierdził że informacja publiczna jest....tajna ? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13634080,NSA__Tusk_nie_musi_udostepniac_notatek_z_rozmow_z.html#BoxWiadTxt Premier: Dostęp do wszystkich informacji władz publicznych to absurd "- Powszechny dostęp do wszystkich informacji wytwarzanych przez władze publiczne jest absurdem, cieszę się, że sąd podzielił te dość ewidentne i oczywiste przesłanki - powiedział premier Donald Tusk." Utrzymujemy tę mafię ale o tym co robi w naszym imieniu i za nasze pieniądze wiedzieć prawa nie mamy ? Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 19:13 Czarek.....na pewno ukradlal! Albo gorzej...jej tata Tusk ukradl!# Na co czekasz?! Do prokuratury! Masz przeciez juz doswiadczenie.... Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Polak potrafi...... 26.03.13, 19:10 faktycznie dziwne.... Caly swiat sie na Polakow uwzial? skiela1 napisała: > Nie mam jakiejs zdecydowanej opinii.Widze teraz w prasie jakas dziwna nagonke,k > tora prawde mowiac z niczego sie nie wziela.Sa pewnie przypadki takiego zachowa > nia,ale czy tylko Polacy tak sie zachowuja? to samo mozna powiedziec o Wlochach > ,Amerykanach,Niemcach (hehe) i innych. Odpowiedz Link