sloggi 15.01.05, 14:33 Zapomniałem Wam o tym napisać. Przed świetami w Empiku stoi przede mną do informacji chłopak (ok. 20 lat) w eleganckim dresiku i na na kartce napisane "nowa płyta Kajli Minok". Poprawił mi tym humor na kilka dni. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vitalia Re: Kajli Minok 15.01.05, 14:45 No to się pomylił i co? tak naprawdę pisze się Kilia Minoga.. Odpowiedz Link
vitalia Re: Kajli Minok 15.01.05, 15:47 No nie mogę..che che che..zaraz puszcze z kylią mą nogę. Odpowiedz Link
marcotills Re: Kajli Minok 15.01.05, 17:31 sloggi napisał: > Po czesku Kylie Minogova. -- usta Karela Gotta po czesku: Karlove Vary - Odpowiedz Link
marcotills Piosenka o Jerzym Kirasie... 15.01.05, 17:32 kirasjerzy!, kirasjerzy!, całowali jak należy... - Odpowiedz Link
wgfc Re: Kajli Minok 15.01.05, 17:14 > chłopak (ok. 20 lat) w eleganckim dresiku W eleganckim... Musiał mieć z trzy paski co najmniej? Odpowiedz Link
kris01 Re: Kajli Minok 15.01.05, 17:21 Wiesz, że teraz w ramach promocji pojawiają się cztery paski na dresie Odpowiedz Link
chaladia A mnie się ona podoba... 15.01.05, 18:06 Tak sie składa, że mnie się Kylie podoba. I jako kobiet(k)a, i jako głos. Z całym szacunkiem do Amandy Lear (też na tym Forum ostatnio wspominanej) znacznie bardziej od posągowych modelek o wzroście 6ft4 wolę drobne i zgrabne kobietki, które bez wysiłku można nosić na rękach. A jeśli dodamy, jak się Kylie rusza na scenie i jak śpiewa... Odpowiedz Link
maciek2406 Re: Kajli Minok 15.01.05, 22:11 komiczne, przynajmniej wiedział jak sie wymawia imie i nazwisko Ww. wokalistki Odpowiedz Link
sloggi Re: Kajli Minok 15.01.05, 22:14 Teraz jak leci w radio ten jej najnowszy kawałek to kojarzy mi się ta kartka. Odpowiedz Link
sloggi Re: Kajli Minok 28.01.05, 19:28 Chyba słucham Eski, Kajli Minok leci regularnie co pół godziny Odpowiedz Link
sloggi Re: Kajli Minok 28.01.05, 19:38 rafi.raf napisał: > w piatek wieczorem sluchasz eski???? > > Nie przepadam za TV, zatem włączyłem radio. Obojętne mi co leci. Odpowiedz Link
sloggi Re: Kajli Minok 28.01.05, 19:58 rafi.raf napisał: > ja tam jestem wierny niedzwiedziowi ) > Juz też mam Mareczka. Odpowiedz Link
zettrzy Re: Kajli Minok 28.01.05, 21:06 o, przypomnialo mi sie sprzed lat: Lajza to moze wy i jestescie, ale z talentem toscie sie Majnelli Odpowiedz Link