Dodaj do ulubionych

problem-sinlac

IP: *.centertel.pl 11.02.10, 18:41
Witam,
córka skończyła 5 miesięcy. Rozszerzanie diety zaczęłam od jabłuszka, teraz 4
dni temu wprowadziłam sinlac (na początku jedna łyżka potem zwiększając
ilość). dzisiaj na czole córeczki i na skroniach pojawiły się drobniutkie
krosteczki widoczne w sumie pod światło.czy to może być alergia na jakiś
składnik sinlacu? na ciele w zgięciach brak zmian. będę wdzięczna za
jakiekolwiek podpowiedz. sinlac odstawiam ale jabłko moge dawać dalej prawda?
Obserwuj wątek
    • Gość: basiaroz Re: problem-sinlac IP: *.centertel.pl 12.02.10, 08:46
      nikt nie spotkal sie z takim przypadkiem?
    • Gość: magda Re: problem-sinlac IP: *.autocom.pl 12.02.10, 08:59
      sinlac raczej nie uczula, te krostki to moze byc tradzik niemowlecy
      • Gość: basia Re: problem-sinlac IP: *.centertel.pl 12.02.10, 09:17
        dzięku Magdo. mam nadzieję że zejdą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka