novinka1
16.05.09, 12:38
Witam serdecznie! Moj synek jedyne na co chetnie otwiera budzie to: kaszki
mleczne i sloiczki z owockami lub jogurtami. Obiadki są zwykle be, buzia
zacisnieta, reka odpycha lyzeczke. Wchodzą 3-4 lyzeczki. CZasem udaje mi sie
wepchnac wiecej na zasadzie - podaje butelke z herbata i zamiast niej wsadzam
do buzi lyzeczke (ostatnio sie wycwanil i ten numer juz nie przechodzi).
Ewentualnie na koniec lyzeczki z obiadkiem nakladam odrobine musu owocowego.
Ten sposob pomaga na kolejne kilka lyzeczek.
Juz nie wiem co robic :(
Aha, karmie piersia. Synek skorki od chleba traktuje jak zabawke do
rozrywania, a nie jedzenia.
Wazy 8900.
Pozdrawiam :)