Dodaj do ulubionych

Rzeżuszka :)))

24.10.10, 12:45
Nie wiem dlaczego dopiero teraz na to wpadłam - rzeżucha jest super sposobem na uzupelnienie witamin na proteinkach. Jako dodatek do sałatek na PW i do twarożku na P ;) Dukan nic o niej nie wspomina, ale diabli wiedzą czy oni we Francji to jedzą... Ja wychodzę z założenia że rzeżucha to ja pietruszka czy szczypiorek jest jakby ziółkiem/ przyprawą więc posiałam 3 dni temu i dziś wsuwałam z serkiem ziarnistym pyyyycha ;)
Obserwuj wątek
    • miss_siou Re: Rzeżuszka :))) 24.10.10, 16:44
      Tu znalazłam notkę o rzeżusze www.sfd.pl/Rze%C5%BCucha-t328886.html - nic, tylko wsuwać, jutro kupuję (choć to nie sezon wielkanocny i pewnie nie wszędzie dostępna) i sieję, dzięki za przypomnienie
        • kas-ikc Re: Rzeżuszka :))) 24.10.10, 21:40
          Uwielbiam rzeżuchę i kiełki z rzodkiewki. Kiedyś masowo uprawiałam ( to drugie) i nie dawałam rady przejeść. Muszę wrócić do tej hodowli. Aż mi ślinka cieknie :P
          • duk_duk Re: Rzeżuszka :))) 25.10.10, 11:54
            A te nasiona rzodkiewki do kiełkowania to takie zwykle jak do wysiania na warzywo moga być? Czy jakieś specjalnie oczyszczane czy cuz sa? Bo ja trochę zielona w tej kwestii a wiem, że spora część nasion jest teraz z jakimiś środkiami przeciwgrzybiczymi czy jakąś inną chemią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka