15.01.03, 08:20
Brązowe pieprzyki powstające bodajże z nadprodukcji melatoniny miałam od
zawsze. Nie przeszkadzało mi to zbytnio, więc się tym nie martwiłam. Ostatnio
jednak zauważyłam, że jest ich coraz więcej, co gorsza pojawiają się także na
twarzy. Mam w związku z tym pytanie: jaki może być tego powód? Czy może to
być objaw np. zakłóceń w pracy wątroby, żołądka lub jelit (nie najlepiej
trawię). Jak można powstrzymać pojawianie się kolejnych pieprzyków? Do
jakiego lekarza się udać. Bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam!
ag


Obserwuj wątek
    • aleksandra.cichocka Re: PIEPRZYKI 17.01.03, 14:29
      W sprawie zmian na skórze należy zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka