wertepka 01.03.05, 12:22 okazało się, że mam podwyższony androstendion. Norma jest do 3,7, a ja mam 4,0 ng/ml... Czy wiecie, jak to się zbija i czy ja mam lekko podwyższony czy znacznie? Kompletnie się nie znam. pomocy! Wertepka :( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj