Dodaj do ulubionych

androstendion

01.03.05, 12:22
okazało się, że mam podwyższony androstendion. Norma jest do 3,7, a ja mam
4,0 ng/ml...

Czy wiecie, jak to się zbija i czy ja mam lekko podwyższony czy znacznie?
Kompletnie się nie znam. pomocy!

Wertepka :(
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka