Gość: Zabrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.16, 23:06 Znów to samo Smród fekaliów Fekalie... Ludzie zlitujcie się .... Czy mamy wssyscy opuścić to miasto...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj