IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.16, 23:06
Znów to samo
Smród fekaliów
Fekalie...

Ludzie zlitujcie się
....
Czy mamy wssyscy opuścić to miasto......
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka