justynek13
10.01.05, 18:25
strasznie szybko rosna mi mięśnie, cwiczenia typowo na uda powoduja ze pod
warstwa tluszczu rosnie mi mięsień. brzuch super, robi sie kaloryferek jak
sie postaram ale uda...:-((((((((((((
jedyne co moge zrobic to basem i tak wlasnie zrobie:-)