10.01.05, 18:25
strasznie szybko rosna mi mięśnie, cwiczenia typowo na uda powoduja ze pod
warstwa tluszczu rosnie mi mięsień. brzuch super, robi sie kaloryferek jak
sie postaram ale uda...:-((((((((((((
jedyne co moge zrobic to basem i tak wlasnie zrobie:-)
Obserwuj wątek
    • justynek13 Re: powaga 10.01.05, 18:25
      to było do wątku o chudnięciu:-)
      • karolinach3 Re: powaga 11.01.05, 07:32
        Justynko, a może dietę mniej białkową?? żeby tak szybko mięśnie się nie
        rozrastały się?? poza tym chyba prędzej czy pozniej cały tłuszcz się spali. a
        kaloryfer u kobiety to nie lada osiągnięcie- ciesz się:) ja to mogę mieć
        kaloryfer jak go sobie namaluję;)
        • justynek13 Re: powaga 11.01.05, 09:52
          ta, z tym kaloryferem to dalam ostro
          hihi
          głupol ze mnie ale ciesze sie bo jedyne co kiedys mialam super a teraz ok to
          brzuch
          • invicta1 Justynek jak to się robi?! 11.01.05, 09:59
            justynek13 napisała:

            > ta, z tym kaloryferem to dalam ostro
            > hihi
            > głupol ze mnie ale ciesze sie bo jedyne co kiedys mialam super a teraz ok to
            > brzuch
            brzyszki? ile? jak często? kiedy efekty? please powiedz kaloryferku:) ja mam sadło:(
            • karolinach3 Re: Justynek jak to się robi?! 11.01.05, 10:05
              ja tez i to nawet nie sadło a SADŁO
              • justynek13 Re: Justynek jak to się robi?! 12.01.05, 10:05
                dziewczyny zadna to moja zasluga - geny chyba
                przy regularnych- 3 razy w tygodniu- cwiczeniach typu aerobik, brzuszki i inne
                cwiczenia wzmacniajace miesnie po jakims miesiacu , dwoch uda mam monstrualne
                a na brzuszku jak sie napne to widac zarysy mięśni
                Ale nie robie nic szczególnego taka moja uroda
                tylko te uda:-((((((((((((( brrrr no i jak tyje to najpierw wlasnie tu spodnie
                w pasie luzne a na udziskach piją
                • invicta1 Re: Justynek jak to się robi?! 12.01.05, 10:16
                  no to brzuch eksponuj i cześć pieśni, ze spodniami mam to samo, tyle, że ja
                  jestem ten typ "biodrzasty", bioderka jak koło młyńskie, a talia wcięta (to
                  akurat fajnie:), ale udziska zmierzyłam i... 58 cm:) witam w klubie:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka