Dodaj do ulubionych

Na RTR Płanieta...

15.08.04, 18:35
Dziś o 17:15 na RTR Płanieta pokazano film pt. "piąte pokolenie" o rosyjskich
samolotach myśliwskich i mysliwsko-bombowych. Film był niestety z 2002 roku
ale i tak sporo nowości pokazano z mojej dawnej dziedziny. Widział go ktoś z
Państwa?
Andrzej
Obserwuj wątek
    • qubraq Re: Na RTR Płanieta... 16.08.04, 18:45
      Zapomniałem dodać, że konstruktor nowych wersji migów i suchych, zamówionych
      przez Chiny i Indie z żalem mówił, że sytuacja ekonomiczna Rosji doprowadziła
      do tego, że Chińczycy i Hindusi będą mieli supersamoloty, najnowsze
      konstrukcje "piątej generacji" a Rosjanie niestety nie bo ich na to nie stać!
      Andrzej
    • fanta-girl Re: Na RTR Płanieta... 17.08.04, 17:14
      no ja niestety tiwi wlasciwie nie posiadam (obiecuje sie od pazdziernika
      poprawic), ale jesli chodzi o awiacje polecam topik z jednego forum:

      avia.ru/cgi/discshow.cgi?id=3169197416516732193071078926180&topiccount=

      • qubraq Re:Awiaforum... 18.08.04, 11:51
        Dzieki, kochana jesteś cudowna blondynko, opowiedz coś o tym forum bo zanim sie
        rozpatrzę we wszystkich rosyjskojęzycznych impoderabiliach to miną wieki...
        A.
        • fanta-girl Re:Awiaforum... 18.08.04, 12:07
          dyskusja krazy wokol tematu: skad sie bierze bialy slad na niebie po przelocie
          samolotu.
          pytanie zadala osoba, ktora nie ma o tym zielonego pojecia i uczestnicy forum
          sie z niej/niego nabijaja.

          I to wlasciwie tyle.
          W sumie to srednio ciekawe.

          Wlasnie znalazlam na runecie fotke pt: kobiety przy pracy....
          dump.iof.ru/data/2004_08_17_img_photosight_ru_2004_08_17_585425.jpg

          • fanta-girl Re:Awiaforum... 18.08.04, 12:38
            natomiast tam jak ktos lubi mozna zlookac awio-galerie:
            www.baltnet.ru/~dropzone/avia/pics/1091796024.jpg
            tu ona jest:
            www.baltnet.ru/~dropzone/avia/userlist.php
            albo popatrzec na inne tematy na forum:
            np. wpis jakiegos goscia z forum Chryslera:

            Скажите, плиз - этот самолет взлетает или садицца?
            fun.from.hell.pl/2004-07-31/C17-Launch-Over-Crew.jpg
            мы просто тут заспорили : wwwboards.auto.ru/chrysler/32864.html

            www.avia.ru/cgi/discshow.cgi?id=6076764153158975253081092820165&topiccount=24



            • qubraq Re:Awiaforum... 18.08.04, 23:49
              Jutro tam zajrzę bo dzis mam już dość; właśnie skonczyłem kłaść drugą warstwę -
              półwykonczeniową lakieru na kilka metrów kwadratowych podlogi i padam, łeb mi
              pęka od mieszniny węglowodorów aromatycznych grupy benzenowej i żywic
              poliuretanowych, a nie lubię brać prochów. Nie wiem czy to mądre! Bardzo rzadko
              mnie w ogóle głowa boli; kiedyś pewien szaman, którego uratowałem przed
              niechybną i okrutną śmiercią z rąk zwyrodniałych Hmongów, powiedział mi że
              jeśli głowa boli to musi bo ona się w ten sposób naprawia. MOże coś w tym
              jest...
              Ale ja za słabo znam pisany rosyjski żeby sie na rosyjskim forum wypowiadać i
              choć nie mam klawiatury cyrylicznej to Kuba Sadowski mi radził żebym pisał
              polskimi bukwami fonetycznie no ale to też trzeba wiedziec jak się coś czyta!
              Prawda? A te dziewczyny co se robią dobrze w podbrzusze młotem pneumatycznym to
              juz mogą nigdy nie mieć dzieci!!! Z tym nie ma żartów!
              Andrzej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka