labbella_70 28.04.06, 15:35 Wydawało mi się, że prowadzenie forum to fajna sprawa, ale stwierdzam, że to nie dla mnie, wycofuje się i chętnie przekaże komuś to forum. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj