28.04.06, 15:35
Wydawało mi się, że prowadzenie forum to fajna sprawa, ale stwierdzam, że to
nie dla mnie, wycofuje się i chętnie przekaże komuś to forum.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka