Dodaj do ulubionych

tympanometria

21.02.05, 18:08
młody miał wysiękowe zapalenie ucha, w bad. tymp. wyszło -270, po kilku
tygodniach miał -190. Doktor powiedziała, że ona by to juz tak zostawiła i
nic dalej z tym nie robiła. Wygląda na to, że Miłosz słyszy już dobrze, ale
ja mam wątpliwości czy to tak zostawić.
Obserwuj wątek
    • mimarzena Re: tympanometria 21.02.05, 22:15
      Witaj. Dobre ciśnienie waha się w granicach -50 do +50. Jeśli jest poprawa, a
      słuch dobry, to pewnie uszy się odetkały i dalej same się oczyszczą. Tak
      prawdopodobnie będzie.
      W każdym razie powinniście być pod stałą kontrolą i często badać słuch. To moje
      zdanie.
      Napisz proszę, czy ta poprawa nastąpiła po dmuchaniu baloników, czy jeszcze
      Miłosz brał jakieś leki?
      • anatemka Re: tympanometria 22.02.05, 09:12
        brał ACC, to środek mukolityczny stosowany m.in. przy wysiękowym zapaleniu ucha.
        I leki homeopatyczne działające osuszająco.
        • anatemka Re: tympanometria 22.02.05, 15:31
          a, i jeszcze masuję mu receptory uszu na stopach:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka