anatemka
21.02.05, 18:08
młody miał wysiękowe zapalenie ucha, w bad. tymp. wyszło -270, po kilku
tygodniach miał -190. Doktor powiedziała, że ona by to juz tak zostawiła i
nic dalej z tym nie robiła. Wygląda na to, że Miłosz słyszy już dobrze, ale
ja mam wątpliwości czy to tak zostawić.