Dodaj do ulubionych

To już oficjalne

19.07.18, 13:54

Forum umarło ... sad
Obserwuj wątek
    • herradura Re: To już oficjalne 10.08.18, 10:44
      Witam, no wiec ja też jestem macochą juz dobre 9 lat. Chlopak ma 12 lat znamy sie wiec juz dlugo. Z mężem po slubie jestesmy juz 7 lat nie mamy wspólnego dziecka (ja nie chcialam mąz nie nalegal). Są lepsze i gorsze dni. Obecnie jest raczej dobrze, po nietstsy bardzo burzliwym poczatku roku z "byłą", ale zastanawiam się jakie macie uczucia do pasierbów. Ja powiem szczerze obawiam się mieć jakies wieksze uczucia do niego. Obawiam się, że jak zaangazuję się emocjonalnie, że go pokocham to zostanę odtrącona prędzej czy później. Zastanawiam się czasami kim ja właściwie dla niego jestem? kobietą ktora jest w domu jak on przychodzi z którą wyjeżdza na wakacje lub krótkie weekendowe wypady, ktora podeja mu obiad, pilunuje by się umyl, by mial czystą pościel, kupuje czasami prezenty lub jakies ubrania (jak zobacze cos fajnego w sklepie na niego to po prostu kupuje). I tak się zastanawiam, co to dziecko myśli... Ja nie jestem wylewną osobą, wiec nie rozmawiam z nim na takie tematy, nie przytulam go, raczej jestem jak coś potrzebuje i staram się zapewniac wszytsko w naszym domu by czuł się jak u siebie. On też wobec mnie zachowuje sie dobrze, nie pyskuje w ogóle, robi co mu się powie to raczej wynika z postawy jaką na początku przyjelismy że wszyscy mamy traktowac się z szacunkiem. Zagaduje mnie na jakieś tematy, chce tez bym uczestniczyla w roznych zajęciach na przyklad jak mówie idźcie z tatą na rower to mówi a dlaczego ty nie idziesz? Także z pozoru wszytsko wygląda dobrze, ale czasami zastanawiam się czy to wszytsko co robie zostanie kiedys docenione, czy to dziecko bedzie widzialo we mnie kogos wiecej niz tylko kobiete u boku jego taty? jakie wy macie uczucia?
      • rybkka24 Re: To już oficjalne 27.08.18, 13:04
        Cześć ☺
        A nie przenieśliście się na forum zamknięte?
        Miałam kiedyś kiedyś nawet linka ale zaginął w otchłani a ja nie miałam gdzie i kiedy go użyć....
        Do tej pory czasem myślę jak to się potoczyło u karolany....
        To może opowiemy co u nas
        Boszsz jakid ja posty kiedyś popełniałam😀
        • aragorna71 Re: To już oficjalne 08.11.18, 14:46
          hej, witam was, tez tu czasem zagladam, ale tak pusto, ze ostatnio coraz mniejwink U mnie bez zmian czyli dobrze. Pasierbica ma juz prawie 21 lat, od ponad roku mieszka sama w moim mieszkaniu, ale czesto do nas zaglada (mowi, ze stala sie sloikiem). Jak przyjedzie to wiadomo, ze zapelni swoja lodowke i jeszcze dostanie jakas kaske wiec oplaca siewink Mlody za rok prawdopodobnie bedzie mieszkal u swojego biologicznego ojca w Niemczech a do nas przyjejezdzal w odwiedziny. Znow bede wolnawink. Tez tesknie na forum, czasem zastanawiam sie co slychac u dawnych forumek, odezwijcie sie
          • belzebubel Re: To już oficjalne 25.11.18, 21:49
            hej Dziewczyny - u mnie trochę zmian - Młoda nie jest już pół na pół, powiedziała, że ma dosyć codziennych kłótni rodziców. U mamy jest w tygodniu, do nas wpada w weekendy, co najmniej co drugi, ale nieraz częściej. Jej mama urodziła dziecko i dała mu imię takie samo jakie nosi jej przyrodni brat smile - dziewczyna ma dwóch przyrodnich braci o tym samym imieniu big_grin Ja powoli osiągam jako taką równowagę ducha, ale nie jest łatwo... wciąż czekam na normalność smile
            pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka