Dodaj do ulubionych

Ale artysta:))

29.01.04, 09:24

Dobrze że nikomu nic nie zrobił!

serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,1890087.html

Wiktor
Obserwuj wątek
    • lexus400 Re: Ale artysta:)) 29.01.04, 10:24
      ...miał też dużo szczęścia, że obyło się bez ofiar ale finansowo będzie go
      bolało:))
      Miałem już podobny przypadek, zjechałem na parking przy autostradzie w
      Niemczech przymknąć oko na chwilę, zdrzemnąłem się i obudził mnie łomot
      gniecionej blachy, wystraszyłem się bo w pierwszej chwili pomyślałem, że
      zasnąłem za kierownicą ale okazało się, że właśnie TIR zjechał też aby się
      przespać i nie zabezpieczył auta a samochód powoli zjeżdżał i na odcinku około
      80 m rozpędził się do takiej prędkości, że sprasował mi pół kufra Volvo 760.
      Pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka