Dodaj do ulubionych

Chyba kosztowne hobby:))

15.04.11, 07:42
www.youtube.com/user/shotgunbiues?email=subscription_create#p/f/36/KmKdA6L_MWk
Nie mogłem doczekać momentu kiedy to monstrum modelowe oderwie się od ziemi.
Obserwuj wątek
    • mrzagi01 Re: Chyba kosztowne hobby:)) 15.04.11, 09:35
      Jak we wojne! WYPAS ! :) szkoda że nie startowali z betonu
      A to widziałeś?
      www.youtube.com/watch?v=SDiyHDUbfUc
    • emes-nju Re: Chyba kosztowne hobby:)) 15.04.11, 10:20
      Ja nie moglem doczekac sie ladowania ;)
      • robak_wroc Re: Chyba kosztowne hobby:)) 22.04.11, 01:55
        musieli pewnie pocwiczyc nieco, albo stad brak betonu jako pasa startowego :)
        robi wrazenie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka