lexus400 15.04.11, 07:42 www.youtube.com/user/shotgunbiues?email=subscription_create#p/f/36/KmKdA6L_MWk Nie mogłem doczekać momentu kiedy to monstrum modelowe oderwie się od ziemi. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrzagi01 Re: Chyba kosztowne hobby:)) 15.04.11, 09:35 Jak we wojne! WYPAS ! :) szkoda że nie startowali z betonu A to widziałeś? www.youtube.com/watch?v=SDiyHDUbfUc Odpowiedz Link
emes-nju Re: Chyba kosztowne hobby:)) 15.04.11, 10:20 Ja nie moglem doczekac sie ladowania ;) Odpowiedz Link
robak_wroc Re: Chyba kosztowne hobby:)) 22.04.11, 01:55 musieli pewnie pocwiczyc nieco, albo stad brak betonu jako pasa startowego :) robi wrazenie! Odpowiedz Link