swoboda_t
02.10.06, 15:57
Pozwolę sobie skopiować mój post z A-M, przyda się każda rada.
Może ktoś ma dla mnie jakieś sugestie - cóż się mogło stać?? Otóż mój
wspaniały odtwarzacz empeczy marki niemieckiej bardzo taniej przestał
ostatnio grać.
Konkretnie - sygnał z tunera/odtwarzacza nie idzie na głośniki. Wyświetlacz
funkcjonuje normalnie, wszystko działa, w głośnikach słychać "pikanie
klawiszy", ale Rozmowy Niedokończone u mnie nawet się nie rozpoczynają :(
Robiłem "reset" - nie pomogło. Stary fabryczny kaseciak wsadzony w zamian gra
jak należy. Sąsiad, co mi to truchło sprzedał zajmuje się mechaniką
precyzyjną, więc może mi to zrobi (wypadałoby, bo sprzęt na gwarancji, lecz
przesiał paragon), ale szuka(my) jakiejś podpowiedzi - co mogło nawalić??