Dodaj do ulubionych

[OT] Chciałem się pochwalić ;))

04.05.07, 11:42
dziś byłem z moją pięciomiesięczną suczką, a miesiąc będącą u mnie na
pierwszym dłuższym spacerze na smyczy. [a tak naprawdę to pierwszym poza
ogrodzeniem :)]
I mała szła jak zaczarowana. Smycz była cały czas luźno, nie szarpała się,
szła grzecznie przy nodze. Ach i och. Poprzedni piesek mnie wyprowadzał na
spacer, a nie ja jego.
A ta, nie dość, że szła grzecznie, to jeszcze nawarczała na jakiegoś
natrętnego kundla tak, że uciekł w popłochu. Jestem pod wielkim wrażeniem -
urosłem jakieś 20 cm z dumy :)
t-tk.info/kora.jpg w dobrym tonie jest potwierdzić, że piesek jest
ładny i słodki -wszystkie koleżanki tak robią :)
Obserwuj wątek
    • strongwaz Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 04.05.07, 11:49
      OOOOO takiego "wieprzka" to można sporo nauczyć: od skikania po browar do
      gryzienia wszystkiego co się rusza na komende: "ruskie idą". Rasa ok pomimo iż
      jestem gorącym zwolennikiem boxerów.
    • civic_06 Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 04.05.07, 12:34
      Kolezanki niech sie zachwycaja nad uroda, a ja tylko pogratuluje dobrego poczatku poprawnego ulozenia pieska. Oby tak dalej.
    • inna-bajka Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 04.05.07, 12:44
      Ale uszy to po jakimś króliku ;-)
      Fajna psinka, mój wygląda jak lew niemiecki ;-P
      • tomaszek874 Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 04.05.07, 14:52
        inna-bajka napisała:

        > Ale uszy to po jakimś króliku ;-)
        cicho :D młoda jest, może jej przejdzie :))
        • typson Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 04.05.07, 15:34
          moze to oznaka sluchu absolutnego?
          Znajomi mieli kiedys suke owczarka niemieckiego głuchą jak pień. Dawala rade
          znacznie lepiej niz wiekszosc znanych mi psow
          • bassooner Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 06.05.07, 16:19
            Przepiękna!!!
    • lexus400 Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 06.05.07, 17:58
      Jest cudowna:))
      A to moj bydlak "Karlo" w tym roku konczy 7lat
      img64.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie000au0.jpg
      img58.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie003vc2.jpg
      • typson Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 06.05.07, 18:37
        oraz mój sracz:
        img337.imageshack.us/img337/8568/frida1ac8.jpg
        img518.imageshack.us/img518/4268/frida2ds7.jpg
        nie wiem ile kończy ale chyba we wrzesniu ze trzy albo cztery
    • margotje To jest ciacho!!!!!!!!!!!!!!!!!! n/t 06.05.07, 19:14

    • snowflake1 Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 06.05.07, 19:42
      Jest jak z bajki!!! Cudo, prawdziwe cudenko! Tez taka chce:D
      • tomaszek874 Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 06.05.07, 19:45
        snowflake1 napisała:

        > Jest jak z bajki!!! Cudo, prawdziwe cudenko! Tez taka chce:D
        hmm... ta Alfa miała polskie tablice i 2,5v6? Myślę, że się dogadamy :))
    • bart.ez Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 06.05.07, 22:25
      Ładny piesio i dobrze się zapowiada.

      A to moje dwa kundelki
      Mucha (z lewej) ma chyba 11 albo 12 lat, a Hamas 2,5 roku :-)
      img517.imageshack.us/img517/3005/dsc00270zj4.jpg
      img517.imageshack.us/img517/3911/dsc00272id5.jpg
    • snowflake1 Re: [OT] Chciałem się pochwalić ;)) 07.05.07, 02:28
      Juz sie robi:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka