x-darekk-x
20.11.03, 09:23
wczoraj odpadl mi ciezarek wywazajacy jedno z kol. pojechalem do shella
quickserv w alejach jerozolimskich w w-wie. goscie wzieli mi samochod na
podnosnik, zdjeli i umyli kolo, wywazyli i wsadzili z powrotem. samochod
wprowadzil i wyprowadzil ze stanowiska mechanik. w tym czasie poczestowano
mnie kawa - na wygodnym fotelu moglem sobie czytac prase. po chwili oddano mi
kluczyki i zaproszono do odwiedzania ich w przyszlosci, a za naprawe
policzono... 0,00 PLN.
wlasnie zdobyli klienta.