anna7755
13.09.06, 20:49
Po przeżyciach jakich doznałam w pewnej restauracji (oczywiście
zielonkowskiej restauracji), pomyslałam, że fajnie by było stworzyć listę
miejsc, gdzie nie warto bywać, zapraszam do jej tworzenia, to może oszczędzić
nam zarówno rozczarowania jak i nie przyjemności.
Ja STANOWCZO ODRADZAM!!!! ZAJAZD MEZALIANS.
CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE