Dodaj do ulubionych

GDZIE NIE WARTO BYWAĆ??

13.09.06, 20:49
Po przeżyciach jakich doznałam w pewnej restauracji (oczywiście
zielonkowskiej restauracji), pomyslałam, że fajnie by było stworzyć listę
miejsc, gdzie nie warto bywać, zapraszam do jej tworzenia, to może oszczędzić
nam zarówno rozczarowania jak i nie przyjemności.

Ja STANOWCZO ODRADZAM!!!! ZAJAZD MEZALIANS.

CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE
Obserwuj wątek
    • logo10 Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 13.09.06, 21:28
      Aby bylo fair proponuje tez uzasadniac z jakiego powodu nie nalezy bywac w
      roznych miejscach.
    • annanaba Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 14.09.06, 10:23
      popieram
      NIE dla zajazdu mezalians - zachowanie właścicieli pozostawia wiele do życzenia
      (odbyło się tam moje wesele - niestety),
      • marek_k84 Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 14.09.06, 10:38
        skoro popełniłaś.... "Mezalians" ;) to trudno inaczej ;)
        • annanaba Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 14.09.06, 19:52
          :O)
          • szacinska Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 15.09.06, 15:37
            powiedzcie tez przy okazji gdzie warto bywac :-)))
            • paulinaml1 Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 17.09.06, 10:11
              ja lubie chodzic do Cubana przy ulicy Staszica
              • szacinska Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 18.09.06, 10:59
                To pizzeria?
                • nierymek Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 18.09.06, 13:52
                  Właściwie to restauracja. Nie ograniczają się do pizzy (która notabene jest
                  świetna). Jedzenie pierwsza klasa. i oryginalne menu.
                • paulinaml1 Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 20.09.06, 20:26
                  kuchnia wloska i kubanska :) polecam
    • mariana1979 Re: GDZIE NIE WARTO BYWAĆ?? 19.09.06, 16:48
      Cubana rządzi,jeżeli chodzi o lokal w Zielonce.Po pierwsze jest bardzo smaczne
      jedzenie,menu się co jakiś czas powiększa o nowe pyszności,zamówienia dowożą do
      domu,ale klimat restauracji zmienia nawet smak jedzenia,więc lepiej ruszyć się
      z domu na Staszica :) A po daniu głównym zapodać sobie pyszne winko z dosyć
      dużej karty win.A na dodatek mają bardzo przystępne ceny!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka