agaguru
11.09.09, 17:07
Witam. Pytanie nie dotyczy konkretnie NPR, ale Wy sie bardzo znacie
na procesach fizjologicznych cyklu:) Wiec pytanko: jesli dojdzie do
zaplodnienia jaka jest szansa na zagniezdzenie jajeczka??? Jak
zaszlam w ciaze wiedzialam po 3 dniach, ze mam dzidziusia. Zrobily
mi sie gigantyczne czerwone wory pod oczami,ktore utrzymywaly sie do
miesiaca po porodzie, nigdy wczesniej ani pozniej ich nie mialam+
kilka innych niescislosci w moim organizmie. Dwa tyg pozniej
potwierdzilam ciaze. I zastanawiam sie czy mozna tak szybko po
stosunku cieszyc sie ciaza, czy powinno sie czekac do okresu/ do
braku okresu i sprawdzic, ze sie zagniezdzilo??? Jakie sa realne
szanse? Dziekuje