madziuchna23
24.10.07, 22:06
Witaj (-:
Ciagle mam jakieś pytania. Wklejam mój obecny cykl i proszę powiedz
mi co o nim myślisz. Ten skok 36,9 to chyba się strułam bo zaraz po
miałam ostre wymioty. Natomiast w 21 dc mam spadek i gdzies tam w
okolicy miałam ten wielki pęcherzyk gotowy do pęknięcia. Zreszta dwa
dni później juz go nie było. Teraz biore luteinę ale martwi mnie że
skok temperatury nie przekracza lini podstawowej. Czy jest w ogóle
szansa na ciąże?
nmpr.bfe.pl/glowna/index_glowna.php